Чому жінки зраджують?

v Відео — «Чому жінки змінюють»

Зради все переносять болісно, але нікому зрада не приносить такого болю, як обдуреному чоловікові. Знання того, чому жінки зраджують чоловікам, може стати дуже корисним і допоможе запобігти зраду коханої.

Чому жінки змінюють

Жінки і чоловіки по-різному дивляться на багато речей, в тому числі і на факт зради. Для чоловіків зрада це фізична зв’язок, для жінок це зв’язок емоційна. Тому жінка легше відноситься до сексу з іншим партнером, іноді навіть зовсім не вважаючи, що вона зробила щось погане, винуватою вона буде себе вважати скоріше якщо вона закохалася в іншу людину. Нерозуміння між партнерами може стати причиною того, чому жінки зраджують чоловікам і коханим. Важливо щоб в парі були правила, щоб кожен знав, що у них вважається зрадою. Знаючи, що її дії можуть сильно нашкодити відносинам, жінка яка дійсно цінує свого партнера можливо не стане ризикувати і змінювати йому.

Причини того, чому жінки зраджують, можуть бути і внутрішніми: невпевненість у собі, низька самооцінка і страх старіння. Особливо схильні до цих чинників жінки від 30 років і старше. Жінці дуже важлива увага, їй важливо щоб її вважали красивою і привабливою, і ми не вправі її судити, адже в усіх казках, які ми чули ще в дитинстві все принцеси були в першу чергу прекрасні, а вже потім і добрі і дбайливі і премудрі. Говорите жінці про те, як вона красива, що саме вам подобається в її зовнішності і особистості. Непоганим варіантом буде фотографувати вашу жінку, якщо не вмієте самі можна замовити фотосесію у професійного фотографа, побачивши свої фото, красиві і якісно зроблені, будь-яка жінка відчує себе красивою і бажаною, а якщо ви помістіть її фотографії на чільне місце, щоб її могли бачити ваші гості, це підкреслить їх важливість і ваша думка про її красу.

Чому жінки змінюють чоловікам

Щоб зрозуміти, чому жінки зраджують чоловікам, важливо знати про «закон психологічної зради». Згідно з цим законом увагу партнера з часом викликає звикання, ми знаємо що наша половина нас любить, часто про це чуємо і поступово перестаємо на це реагувати так як нічого нового і несподіваного ми вже не чуємо. Увага ж будь-якої людини з боку куди більш несподівано і від цього сприймається значно емоційний. Це як з подарунками на день народження: можна попросити в подарунок щось конкретне, і тоді нам буде приємно, але ніякого подиву, а ось сюрприз, може викликати справжню бурю емоцій, навіть якщо там виявиться не зовсім те що потрібно. Зробіть так щоб вашу увагу було для жінки новим і несподіваним. Це не означає що треба її лаяти, знайдіть в ній те, за що ви її рідко хваліть, робіть несподівані подарунки і будьте спонтанним.

Якщо ви давно перестали ходити на побачення і живете разом вже багато років, повернення романтики у відносини дуже допоможе і принесе позитивні емоції вам обом.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.