Чому жінки плачуть?

Кажуть, що сльози — це свого роду мова душі, проте сльози висловлюють або безмірне щастя, або непереборне горе. Тим не менш, сльози у прекрасної половини суспільства це набагато більше ніж горе або щастя, це незвичайний каскад емоцій, підкріплений характером, настроєм та іншими факторами. Дак чому жінки плачуть, в чому причина сліз цих тендітних створінь, але головне чому жінки плачуть а чоловіки в таких же ситуаціях немає. Вся справа в тому, що у жінок сльози є одним з кращих методів вираження себе, причому абсолютно не важливо, який у неї вік і соціальний статус. Для того щоб краще зрозуміти причини цих явищ, класифікуємо деякі з них:

З почуття жалю

Безсумнівно, вміння співчувати притаманне людині, переживати ті ж біди, що інша людина, вникати в горі інших людей, дуже властиво милим дамам. Нерідко можна побачити, як плаче жінка при перегляді зворушливого фільму про тварин чи нещасну любов. Чутливість подібного роду пов’язана з психологією багатьох дівчат, адже в майбутньому їм доведеться стати чуйними і уважними мамами, вміти пошкодувати і зрозуміти дитину, тому природа розумно вчинила, наділивши їх почуттям спільності і співчуття.

Зняти стрес і напруга

Нерідко ми чуємо такі фрази від жінок «я так втомилася», «мені все це набридло», і не надаємо цьому великого значення, але в якийсь момент чаша терпіння ставати переповненій і жінці нічого не залишається, як закритися в кімнаті , набрати купу хусток і плакати, докоряючи весь світ. Це все відбувається, не тому що всі дівчата закінчені істерички, просто іноді такий спосіб дає можливість на наступний день знову дивитися на свої проблеми набагато простіше

Отримати те, чого так просто не дістати

З раннього дитинства багато дітей знайомі з такими словами, як істерика і ниття. Саме таким способом з ранніх років ми випрошували і клянчили красиві іграшки. На щастя, коли ми виростаємо і розуміємо що деякі речі так просто не отримати, і що все дається непосильною працею. Жінки чудово це розуміють, тому прекрасна стать перемикається на нематеріальні речі. Іноді сльозами дівчина може умовити юнака не робити щось, адже як відмовити такій чудовій і милої персони, коли вона проливає сльози. Незважаючи на це, не слід занадто зловживати слабкістю чоловіків до жіночих сліз, адже перегнув палицю можна назавжди втратити довіру коханої людини.

Просто буває боляче

Безумовно, найпростіший відповідь, чому плаче жінка — це біль. Причому цей стан може бути як фізична, так і моральне. Фізичний біль ми бачимо і прекрасно знаємо, як їй запобігти, тому проблема не так страшна, як здається. Душевну або «сердечну» біль вгамувати практично неможливо, жінці нічого не залишається як терпіти її і іноді дозволяти собі пролити трохи сліз щоб стало хоч трішки легше. Заподіявши жінці душевний біль, ви прирікаєте її можливо на самі гіркі сльози на світі, тому завжди стежите за тим, як ви себе ведете і що говорите.

Від щастя

І, нарешті, самі приємні, ті сльози, яких дуже чекають чоловіки, сльози щастя. Завжди приємно дивитися, якими сильними позитивними емоціями заражається жінка, коли плаче від радості. Великі життєві події, такі як народження дитини, весілля, яскраво переживаються дівчатами. Хоча не слід виключати і маленькі радощі, які можуть так само порадувати будь-яку особу.

Ніколи не забувайте, що плакати так само природно, як і дихати, пити, їсти. Наткнувшись на стіну нерозуміння, побачити перші кроки своєї дитини або просто впасти, спіткнувшись, — все це може викликати в нас саму сильну емоцію виражає почуття. Найголовніше, мабуть, це старатися, щоб наші рідні і близькі плакали тільки від радості, а не від горя.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.