Чому я не подобаюся хлопцям?

«Чому я не подобаюся хлопцям? Адже начебто і не потвора і не дурна …» — Знайомі думки? Подружки фліртують направо-наліво, а ти по вечорах все одна та одна … Так, вистачить сидіти і сумувати! Якщо хлопці не звертають на тебе уваги, значить, в цьому є причина. А що в тобі не так, ми зараз спробуємо розібратися. Найголовніше якість, якою наділена кожна приваблива дівчина — це впевненість у собі. В першу чергу ти повинна бути собою задоволена, любити себе, мати почуття власної гідності (але не гординю). Дівчата, невпевнені і не люблять себе, не мають шансів на чоловічу симпатію. Зрозуміло, що ідеальних людей не буває, але збирати в собі комплекси і займатися самобичуванням — далеко не кращий варіант завоювати чоловічі серця. Щоб зрозуміти, в чому причина твоєї непривабливості, потрібно відповісти на питання: «А які дівчата хлопцям подобаються?», А вже потім з урахуванням усього намагатися виправитися. Ось побачиш, у тебе все вийде! Отже, за якими дівчатами зазвичай доглядають хлопці? На чолі всього стоїть впевненість в собі. А з чого вона складається?

 • Зовнішній вигляд. Впевнена в собі дівчина не стане себе «штукатурити» кілограмами косметики, але і підкреслити свою природну красу теж не відмовиться. Крім того, впевнена в собі дівчина не боїться виділитися з натовпу. Вона підбере собі стильний одяг, що підкреслить красу її фігури і приховає недоліки. Чоловік, як то кажуть, любить очима. Гарна зачіска, стильний одяг, грамотний легкий макіяж — і, вуаля! — Ти в епіцентрі чоловічої уваги!
 • Посмішка. Навіть найкрасивіша дівчина відлякає хлопця, якщо буде ходити по вулицях з виразом світової скорботи на обличчі. З такою хочеться не познайомитися, а в кращому разі пошкодувати її. Щира усмішка говорить про те, що людина доброзичливий, цікавий і налаштований на спілкування. Та й обличчя вона робить набагато симпатичніше.
 • Взгляд. Твій погляд повинен висловлювати інтерес до оточуючих, але в той же час бути загадковим. Не бійся стріляти очима хлопця, який тобі подобається. Тільки знай, що кокетливий жіночий погляд — це ціле мистецтво. Він не повинен виглядати дурним і награним. Він повинен висловлювати твою впевненість в собі, кокетство, зацікавленість, часом навіть легку зухвалість і якийсь виклик. Такий погляд хлопець точно не забуде! Тільки перш потренуйся будинку біля дзеркала 🙂
 • Манери. У впевненою в собі дівчини легка хода. Вона не сутулиться, дивиться прямо в очі. Її рухи природні і не напружені. У впевненою в собі дівчини приємний і виразний голос. Вона відмінно нею володіє, тому навіть за допомогою інтонації може сказати більше, ніж словами. У неї плавні рухи, вона красиво сідає, красиво встає, подає руку і т.д.
 • Жіночність. Коли дівчина в компанії — «свій у дошку хлопець», її і сприймають, як приятеля. Хлопців тягне до тих істот, які на них несхожі, поряд з якими вони можуть відчути себе справжніми чоловіками. А хто це? Жентсвенная дівчина. Така дівчина, по-перше, стежить за своїми словами і за поведінкою. Вона ніколи не дозволить собі грубо окрікнуть Хлопця або піти напитися пива з приятелями. А по-друге, у неї є почуття власної гідності. Вона нікому не дозволить себе принизити, і в той же час, ніколи сама не стане принижуватися. Навіть з одного погляду, кинутого на неї, зрозуміло, що звернутися до неї з непристойною пропозицією вже буде соромно. Така дівчина дозволить хлопцеві її завойовувати і сама ніколи не буде вішатися на шию першому зустрічному.
 • Мистецтво спілкування. Буває, що хлопцеві сподобалася дівчина, але як тільки доходить справа до бесіди, хочеться від неї втекти. Жодному хлопцеві не подобаються дурні дівчата. Не треба говорити з ним на чисто жіночі теми і плакатися йому в жилетку. Впевнена в собі дівчина — це цікавий співрозмовник, але ще більш майстерний слухач. Хлопці обожнюють розповідати дівчатам про себе. Прояви зацікавленість, задавай йому питання, пропонуй нестандартні ситуації для роздумів, сперечайся з ним і погоджуйся. І головне — правильно висловлювати свої думки. Підбирай не тільки слова, а й інтонацію.
 • Гумор. Хлопці обожнюють веселих дівчат, у яких є своє здорове почуття гумору і милий жіночий сміх. Старайся зацікавити його жартом, а не образити.
 • Розуміння. Дівчина повинна вміти розбиратися в чоловічій психології, хоча б мінімум. Говорити про неї можна годинами, але головне, що ти повинна засвоїти зараз, — це навчитися його розуміти і приймати його слабкості. Не критикуй його, не кричи, не вимагай. Коли дівчина таке робить, від неї хочеться швидше зробити ноги. А розумна і впевнена в собі дівчина спробує розібратися в конфлікті мирним шляхом. Вона обов’язково спокійно поговорить з хлопцем, вислухає його і зрозуміє. При цьому вона зізнається в тому, що її не влаштовує. Повір, у такої дівчини набагато більше шансів щось виправити у відносинах з хлопцем!
 • Ну ось приблизно такі дівчата привертають хлопців. Якщо намалювати портрет антипода, то вийде некрасива, неохайна, дурна, самозакохана, груба, образлива, сумна, егоїстична, нецікава чоловікоподібна дівчинка. Але ти ж не така! Бути може, у тебе є пара недоліків, які заважають стати популярною серед хлопців. Так все в твоїх руках! Своє трохи зусиль для їх виправлення, а потім і сама не помітиш, як у тебе з’являться шанувальники.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.