Чому вовки виють на місяць?

Багато представляють вовка, як норовливого і незалежного хижака, який нічого не боїться. А люди навпаки бояться зустріти такого представника тваринного світу в лісі. Але чому образ цього звіра відразу міняється, коли зображується, як він виє на місяць? Образ вовка стає романтичним і загадковим.

Чому вовки виють на місяць

Повний місяць завжди здавалося людям чимось таємничим. Місяць дійсно впливає на біологічні ритми тварин, рослин і людини. Деякі вважають, що причини виття вовків на місяць пов’язані з гравітацією місяця і сонця, її впливом на планету Земля. Вовки турбуються, такий стан відображається в їх ше. Вовки як би інтуїтивно відчувають небезпеку.

Для романтиків образ вовка, виючого на місяць, — символ самотності. Людям чується у співі вовка печаль, біль втрати і втрати. Люди також співають, коли їх переповнюють почуття. Сумні пісні в моменти смутку, а веселі — коли переповнює щастя.

А ось фахівці стверджують, що вовки виють не обов’язково на місяць. Вони виють кожен день, незалежно від того, чи видно місяць. Вовки найчастіше виють при настанні темряви, бо їх організм активується саме в нічний час. Вовк — мисливець, який виходить ночами. Згідно зі словами фахівців, вовки використовують виття, просто як спосіб комунікації. Таким чином, вовки позначають свою територію, відлякують чужаків, а своєї зграї повідомляють, що прийшов час полювання, наприклад.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Тварини. Додайте в закладки постійне посилання.