Чому вона не дзвонить?

Практично кожен чоловік хоч раз у житті відчував болісні очікування дзвінка від сподобалася пані. Стомлені очікуванням мимоволі задають собі питання «Чому вона не дзвонить?». Відповідаючи на нього, розглянемо кілька ситуацій.

З моменту знайомства минуло не більше доби Три дні

У деяких жінок є правило. Після знайомства жінка не дзвонить чоловікові, поки не пройдуть три дні. За цей час чоловік дозріє і буде чекати дзвінка як чуда. Якщо ви не взяли номер телефону у дівчини, то вам залишається тільки терпляче чекати. Після тижня мовчання можна забути про незнайомці. Якщо у вас все ж таки є її номер телефону, то підіть до наступного пункту.

Перший крок робить чоловік

Таким вчинком чоловік покаже жінці, що він упевнений в собі і готовий завойовувати бажане серце. Тому більшість дівчат при знайомстві воліють обмін номерами.

Дівчина втратила ваш номер телефону

Бувають випадки, коли номер, написаний на серветці, випадково потрапляє в мусорку. Щоб уникнути цього, потрібно завжди мати при собі блокнот з яскравими сторінками, які просто не зможуть пролетіти в урну мимо очей дівчини.

Потеряшка

Втрата або крадіжка мобільного телефону зараз часте явище. Вихід в такому разі один — шукати цю дівчину там, де ви з нею познайомилися. А якщо ви ще й проводили її до будинку, то коло звужується.

У неї немає бажання дзвонити вам

Якщо ваш номер і потрапив в руки цієї дівчини, то тільки через те, що вона виявилася дуже ввічливою. Не варто засмучуватися, ви обов’язково зустрінете дівчину, яка візьме ваш номер не з ввічливості, а через симпатію до вас.

У вас було перше побачення з дівчиною, але після нього вона більше не дзвонить Час

Подумайте про те, скільки минуло часу після вашого побачення. Дівчина повинна розібрати по кісточках перше побачення. Для будь-якої дами важливо те, про що говорить молодий чоловік, як себе веде. І, звичайно ж, їй потрібно почути думку кращих подруг про її новому обранцеві. При тривалому очікуванні варто зателефонувати самому.

ПП

Завал сесії або загублена кішка — причина може бути різною. Тому краще зателефонуйте дівчині самі і дізнайтеся чи все у неї в порядку. Може бути, їй знадобиться ваша допомога.

Її щось відштовхнуло в вас

Можливо, місце для побачення виявилося не зовсім вдалим, на вас були жахливі черевики або бентежили довгі паузи в розмові. Зателефонуйте і поговоріть з нею. Тільки так можна дізнатися чи варто сподіватися на продовження історії.

Якою б не була причина очікування, чоловік повинен знати, що першим ентузіазм проявляти повинен саме він. Ні одній дівчині не сподобається мати справу з нерішучим матрацом. Дами завжди чекають сміливих і енергійних кавалерів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.