Чому він не робить перший крок?

Відносини між чоловіком і жінкою можуть проходити по-різному. Не секрет, що ці відносини одні з найскладніших. Чоловіки не завжди здатні зрозуміти жінок, а жінок не завжди приймають чоловіків і їх погляди. До гендерному аспекту, тобто до аспекту статі, додається ще й особистісні фактори. Всі ми — різні люди. І ми скоріше люди, ніж чоловіки чи жінки. Живучи в світі стереотипів, ми не завжди можемо оволодіти собою і ефективно взаємодіяти з оточуючими. Загалом-то, кожна людина відчуває ці труднощі у своєму житті. Цього не потрібно бояться, тому що це в порядку речей. Ми так живемо вже не один десяток тисяч років, і поки ніхто сильно не засмучувався з цього приводу. Ну а ми поговоримо про відповідальність і залежності у відносинах. Отже:

Чому він не робить перший крок?

Це хороше запитання. Багато хто задається ім. Чому він не йде на зустріч? Чому мені доводиться постійно його підштовхувати своїми діями? Всі ці питання крутяться біля самих звичайних дівчат, яким подобається молодий чоловік, але самі вони не в змозі наважиться на рішучі дії.

Задайте собі питання: «Наскільки мені важливо, щоб він зробив перший крок?» Насправді, якщо ви зможете виразно і зрозуміло відповісти на це питання, то багато що проясниться. Поговоріть з собою або з кимось із близьких людей на цю тему. Кращий засіб для того щоб дізнатися про причини зволікання людини — це запитати у нього безпосередньо. Тут виникають різного роду труднощі і застереження. Ну а раптом він і не збирається нічого робити? Раптом у нього є хтось, хто більше заслуговує його уваги? Все це цілком ймовірно, адже він людина, а у людей трапляються зв’язку, які переростають у серйозні і здорові відносини. І все ж, чому він не робить перший крок?

Задайте собі наступне питання: «Чому я не роблю перший крок?» Тут підуть численні і гучні заяви про те, що ми дівчата не народжені, щоб робити перші кроки. Все повинен робити чоловік. Такі заяви — це продукт нашого суспільства та еволюції людства. Так склалося, що ми наділені стереотипами, які істотне економлять наші сили і час. Ми навіть і не підозрюємо наскільки ми схильні до впливу стереотипів. По суті, немає ніякої різниці хто зробить перший крок. Обидва людини на це здатні. Якщо людина дійсно хоче, він робить, а не чекає. Якщо людина чекає дій з боку іншого, значить він не готовий нести відповідальність за майбутні відносини. Принаймні за їх народження.

Чому він не робить перший крок? Боїться відповідальності? Особливий момент у відносинах між чоловіками і жінками — це розподіл частки відповідальності. Можна заявити, що дійсно щасливі пари — це пари, де чітко побудована системи відповідальності. Ви живете спільним життям, і в кожного з вас існує якась зона, де ви — господар. Ви володієте перевагою перед партнером, але й більшою відповідальністю. Пам’ятаєте, з великою силою приходить і велика відповідальність. Чим рівніше в парі розподілені такі зони, тим чесніше і чистіше відносини цих людей. Чому ділові партнери так добре спілкуються? Та тому, що вони точно знають межі своєї компетентності і довіряють один одному.

Якщо ви хочете відносин з людиною, значить потрібно діяти, а не чекати першого кроку.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.