Чому він не пише?

Сьогодні ми торкнемося таку сторону життя людини — як особисті відносини. Вони бувають різними. Загалом-то, будь-які відносини особисті. Все інше — це суперечка про терміни. Про що ж все таки піде мова в нашій статті? А мова піде про стосунки чоловіків і жінок, про одні з найскладніших видів відносин, які можуть бути у людей. Отже:

Чому він не пише?

Таке питання часто задає собі дівчина, відчуваючи якийсь криза у відносинах зі своїм чоловіком. Можна переформулювати це питання більш точно. Ось, що вийде: «Чому він не приділяє мені належної уваги?» Або такий варіант: «Чому він не написав мені, коли мені було погано?» У чому сенс інший формулювання питання? Сенс в тому, щоб трохи краще прояснити ситуацію, в якій ви опинилися. На жаль, більшість людей не бачать справжніх причин свого невдоволення або тривоги. Вони намагаються знайти відповідь у поза, коли потрібно шукати його в собі, в своєму житті, у своїх вчинках. Давайте спробуємо відволіктися від уявного і спробуємо скласти список реальних причин за якими чоловік може не писати жінці.

 • Перша причина — чоловік не має можливості написати жінці в силу відсутності для цього технічних засобів.
 • Друга причина — чоловік зайнятий справами, які не дають йому можливості написати своїй жінці.
 • Третя причина — чоловік думає, що набридає своїй жінці з якихось причин.
 • Четверта причина того, чому він не пише перший — чоловік чекає прояви уваги з боку жінки, але не отримує його.
 • Як видно, об’єктивних причин може бути дуже багато. Ну а причин, які придумує собі людина зазвичай в два-три рази більше. Люди дуже люблять вигадувати собі те, чого в реальності не існує. Часто, замість того, щоб просто зв’язатися з людиною і безпосередньо запитати у нього про його поведінку, ми йдемо складним обхідним шляхом. Як правило, такі відносини призводять до деградації пари, а іноді й до повного її зникнення. Хочеться відзначити, що багато людей втрачають головне в неоднозначних питаннях про відносини. Вони намагаються знайти причини і винуватця якихось дій, замість того, щоб просто знайти контакт з коханою людиною.

  Багато хто вважає, що контакт між люблячими людьми повинен бути завжди і як би за замовчуванням. Але це ілюзія. Хороше й правильне спілкування навіть з найближчою людиною вимагає трепетного догляду і турботи. Це, мабуть, найважливіше, що є в нашому житті. Якщо ви зумієте правильно вибудувати свої відносини з партнером, то тоді не буде виникати ніяких зайвих питань про те, чому він не пише першим.

  Що ще хочеться відзначити? Шлях кожної людини або його доля — це унікальні події в житті людини. Не варто намагатися цілком проникнути в чужу долю і контролювати кожне тілорух партнера. Відносини, близькі до ідеалу — це ті, коли люди йдуть по життю рука об руку, але роблять це так, що жоден з них не збивається зі свого шляху і допомагає іншому не збитися.

  Дорога до таких відносин лежить через саморозвиток і самопізнання, яке приходить до нас через довгий час. Дуже важливий аспект будь-яких відносин — це прагнення їх зберегти. Більше того, коли людина перестає вибирати з присутніх в його житті людей того, хто буде з ним, і нарешті знаходить такого, настає дуже складний період підтримки того самого початкового рівня відчуттів, який ця людина дарує. Як відомо, перші стадії закоханості пофарбовані емоційно. Фарби носять яскравий характер, але з часом блякнуть. Велике вміння зберегти ці фарби і знайти нові відчуття. Тому не загострюйте свою увагу на таких дрібницях, як «чому він не пише». Постарайтеся бути вище цього. Спілкуйтеся з людиною не по листуванні, а хоча б по телефону.

  Відносини з улюбленими — це тема, яка стоїть осібно серед усіх сфер життя. Піднесений характер таких відносин змушує нас, іноді, здійснювати дурні помилки. Їх причина — це неусвідомленість своєї поведінки і неусвідомленість поведінки вашого партнера. Потрібно розвивати відносини разом. Працюйте над собою і ви побачите, наскільки ви цінні.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.