Чому в однокласниках не відкриваються повідомлення і що робити?

Соціальна мережа «Однокласники» займає друге місце по популярності після «Контакту». Величезна кількість користувачів по всій Росії щодня перевіряють свою сторінку на сайті. Але що робити, коли повідомлення на однокласниках не працюють? Давайте розберемося в причинах цих неполадок. Отже:

В однокласниках не відкриваються повідомлення!

Частою причиною неправильної роботи будь-якого сайту є завантаженість кеш-пам’яті вашого браузера. Потрібно почистити кеш в вашому браузері та повідомлення запрацюють знову. Кеш можна почистити різними шляхами. Зазвичай, ця функція передбачена в налаштуваннях вашого браузера.

Спробуйте перезавантажити вашу сторінку. Вийдіть зі свого облікового запису і увійдіть знову. Після цих дій повідомлення можуть заробити коректно.

Іноді причиною збою в роботі різних сайтів може стати неузгодженість між браузером і сайтом. Не секрет, що один і той же сайт може по-різному працювати в різних браузерах. Спробуйте відкрити повідомлення на однокласниках за допомогою іншого браузера.

Перевірте налаштування своєї антивірусної програми. Справа в тому, що багато антивіруси через чур фільтрують інформацію надходить у комп’ютер з інтернету. З якихось причин, ваш антивірус міг запідозрити посилання на сервіс з повідомленнями в тому, що вона небезпечна. В результаті він перекриває доступ до джерела, тобто до повідомлень. Спробуйте якось змінити параметри антивірусної системи і Firewall. Це може допомогти і відповісти на питання про те, чому на однокласниках не відкриваються повідомлення.

Існує програма, яка здатна вирішити цю проблему. Вона називається «ccleaner». Багато користувачів однокласників використовували цю програму для подолання проблеми некоректної роботи системи сайту. Для того щоб її знайти і скачати в інтернеті, досить просто ввести назву програми. Ccleaner вичищає всю непотрібну інформацію, яка може перешкодити доступу на сайт. Вона працює з вкладками.

Не варто виключати і те, що сам сайт або один з його сервісів знаходиться на технічній діагностиці або ремонті. Хоча, звичайно, розробники сайту попереджають користувачів про це. Мало що могло статися. Все може бути. Спробуйте відкласти ваші заняття на сайті і пройти за посиланням повідомлень трохи пізніше. Зазначена щойно причина, з’являється, дійсно, часто.

Ось деякі причини збоїв однокласників і їхніх ресурсів. Головне, сильно не переживайте з приводу втрачених повідомлень. Якщо у вас є телефон людини, з якою ви хотіли зв’язатися, то краще просто зателефонувати йому. При спілкуванні важливо бачити, ну або хоча б, чути людину, з якою розмовляєш. Це потрібно для міцних і хороших відносин. На однокласниках не відкриваються повідомлення з оповіщеннями? Не біда!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.