Чому у мене немає хлопця?

У кожній є така подруга, яка регулярно ниє «чому у мене немає хлопця?!» а навколишні вже втомилися її переконувати в тому, що все владнається і вона сама чудова на світі. Це в загальному не погано, погано якщо така подруга ти сама.

Замість захвату жалістю до себе і регулярного ізліванія душі, краще підійти до питання логічно і конструктивно розібратися в причинах. Це буде значно ефективніше, ніж запитувати у друзів, «чому я не подобаюся хлопцям?» І «я що гірший за інших?» Друзі може і скажуть тобі правду, але вони не завжди здатні побачити всі причини об’єктивно.

Чому у мене немає хлопця основні причини:

 • З тобою не знайомляться на вулиці або в кафе, друзі кажуть, що ти виробляєш дивне перше враження і багато хто вважає тебе стервом, або холодної та беземоційної? — Твоя проблема «обличчя цеглиною». Ні, з твоєю зовнішністю все може бути прекрасно, а от вираз обличчя, говорить кожному «не лізь вб’є». Можливо це відбувається несвідомо, але при вигляді такої похмурої і непривітною дівчата, тільки справжні шукачі пригод вирішуються познайомитися. Частіше посміхайся, стеж за виразом свого обличчя, частіше стоячи перед дзеркалом тренуйся робити добре і привітне обличчя. Не перестарайся, натягнута усмішка може бути ще страшніше, ніж просто похмурість.
 • З тобою постійно знайомляться, буквально не дають проходу, але дуже швидко зникають і нічого серйозного не виходить — можливо справа в твоїй зовнішності, вірніше в тому як ти її підносиш. Якщо ти носиш надто відкритий одяг, яскравий макіяж і думаєш, що треба відразу показати товар лицем, то це помилка. Чоловікам хочеться, щоб було цікаво, дуже легко грати на їх цікавості, а дівчина в мікроскопічній майці і спідниці шириною з пояс, це не цікаво, можливо це навіть красиво і еротично, але не цікаво. З такою дівчиною хочеться займатися сексом, а не зустрічатися з нею або одружитися.
 • Зворотний варіант від попереднього — синя панчоха. Якщо ти не даєш чоловічий фантазії ні найменшої опори, це теж не цікаво. «Чому я не подобаюся хлопцям, я ж модно одягаюся?» — В тому і проблема. Модні штани галіфе, светри крою летюча миша, сукні складної конструкції — все це чудово виглядає в очах жінок і дизайнерів, а ось чоловіків не приваблює, оскільки такий одяг приховує силует і не дає ні натяку, що ж під нею. А вже в поєднанні з кам’яним обличчям, модний одяг зробить тебе і зовсім непривабливою для чоловіків.
 • З зовнішністю розібралися, переходимо до питань спілкування «Чому у мене немає хлопця, я ж така гарна?»

 • Ти чекаєш принца на білому коні, не інакше. А всі, хто до принца не дотягує, повинні негайно зникнути з твоїх очей. А от в тому і проблема, що принци в маленьких монархічних країнах поки ще не вимерли, але їх всіх вже розхапали, а на всій іншій планеті їх в загальному-то не існує. Трохи актуальніше чекати бізнесмена на мінікупере, але результативність теж може не порадувати. Не буває ідеальних людей, тому придивись до перспективних, та можливо відповідний знайдеться не відразу, можливо у нього не буде бентлі або особняка, але ти ж і сама не принцеса із замку.
 • Ти не вмієш спілкуватися з хлопцями — їм не цікаво знати, що там відбувається в особистому житті знаменитостей і яка частина фільму «Сутінки» найкраща. З хлопцями краще говорити про те, що цікаво їм, а краще за все про те, що цікаво вам обом. Якщо у вас знайдеться щось спільне, це може пробудити в ньому інтерес до тебе, а от що це буде — спорт, серіали, улюблені книги, сорт пива або мультик, нікому не відомо.
 • Ну і наостанок — ти шукаєш дуже серйозно і грунтовно, відразу на першому побаченні з’ясовуючи скільки дітей і якої статі хоче потенційний обранець. Не лякай його так, він і не думав що у вас може бути щось серйозне, прибережи ці питання на потім, а краще дочекайся поки він сам їх задасть.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.