Чому у мене немає друзів?

Немає друзів? Ну що ж … Коли чогось немає, люди, яким дійсно цього не вистачає, починають активні пошуки. Це лежить в глибинній природі людини. Фрустрированная потреба, тобто та, яка не знаходить задоволення, обов’язковим чином буде задоволена. Інше питання в тому, що це буде за спосіб. Поміркуємо трохи про потреби та їх задоволенні. Отже:

Чому у мене немає друзів?

Відповідайте собі на таке питання: «Що таке друзі і чим вони відрізняються від інших людей?» Зможете? Тоді пів справи в капелюсі! Багато відчувають брак друзів через те, що пред’являють невиправдано високі вимоги до людей, яких вони називають друзями. Применшити свої запити і ви побачите, люди до вас потягнуться.

Багато хто страждає від того, що просто не вміють знаходити нових людей для задоволення потреби в соціальному прийнятті. До речі кажучи, задоволення такої ані трохи не менш важливо, ніж задоволення голоду, наприклад. Фактично, «соціальна» смерть може привести до смерті фізичної. Що робити, щоб знайти нових людей? «Чимось займатися!» — Ось відповідь. Сидячи на одному місці, нових друзів не додасться. Відомо, що будь-яка спільна діяльність знайомить та об’єднує людей. Придумайте собі заняття чи хобі, і ви скоро відчуєте себе у вирі суспільства.

Останнім часом в моду ввійшли соціальні мережі. «Ну і чому в мене немає друзів?» — Запитають багато. «Контакт», наприклад, дуже популярний серед російських громадян, ну а «facebook» — це світовий бренд спілкування в мережі. Тут підстерігає небезпека. Друзі в «онлайн» — це не друзі з реальності, хоча часто ці поняття збігаються. Щоб зберегти своїх друзів і зав’язати нові знайомства, потрібно спілкуватися з людьми в живу, а не через клавіатуру.

Шукайте друзів і зберігайте їх. Вони також потребують вас, як і ви в них.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.