Чому у мене немає дівчини?

Багато хлопців задаються питанням «чому у мене немає дівчини», хтось починає думати про це дорослішає, а хтось раптово усвідомлює вже в старшому віці. Особливо гостро відсутність дівчини сприймається, коли навколо безліч парочок. Є, звичайно в цьому і свої плюси — тобі не потрібно болісно шукати подарунок на восьме березня, день Святого Валентина, її день народження і річниці.

Чому у мене немає дівчини — поширені причини

 • Одна з найбільш очевидних причин, чому тебе немає дівчини — можливо, ти просто її не шукаєш, бо в твоєму сприйнятті, дівчина повинна просто з’явитися з нізвідки, як помічниця фокусника. Або ж ти прокинешся одним прекрасним ранком, а в тебе раптово є дівчина. Поява дівчини це не раптове подія, це процес. З нею ж потрібно познайомитися, зав’язати контакт і відносини, це вимагає і від тебе якихось зусиль. Якщо ж тобі не хочеться нічого робити самому, а зайві зусилля ти вважаєш дурістю, можливо дівчина тобі і не потрібна, так як для виконання цього бажання, люди все ж намагаються зробити все можливе.
 • В інтернет співтовариствах дуже популярний жарт «Чому у мене немає дівчини? Я ельф восьмидесятого рівня ». Ти можливо відразу вловив суть, тому що теж захоплюєшся онлайн-іграми. І це не камінь в твій город, це просто ілюстрація того, що коло захоплень може заважати тобі знайти дівчину. Ти можеш займатися цілодобово певним видом спорту, грати в онлайн-ігри або рибалити, не важливо що саме це за захоплення, просто воно може обмежувати твій коло спілкування. Звичайні дівчата не займаються греко-римською боротьбою, варкрафте або рибалкою, а от незвичайні трапляються і там, але вони будуть вельми специфічними. Якщо у твоїй сфері можна знайти дівчину, чому б цього не зробити, особливо якщо ти в своїй справі хороший (так так ти той самий ельф максимального (тепер уже, правда, 85го) рівня і круто рейд), іноді потрібно просто знайти з нею контакт — взяти номер телефону або аськи.
 • Тобі ніде шукати дівчину — ти сидиш вдома цілодобово і ніде не буваєш, відповідно і шансів познайомитися з дівчиною в тебе мінімум, ну тільки якщо вона матеріалізується посеред твоєї вітальні або в тебе в холодильнику знайдеться портал. А вже якщо ти в інтернеті уникаєш місць, де дівчата можуть бути, то шанси взагалі нульові. Що почати зустрічатися з дівчиною потрібно для початку бути з нею знайомим, не обов’язково прямо підходити до когось на вулиці або подавати заявку на сайт знайомств, можна перетнутися в загальній компанії випадково, чи спеціально зібрати в гостях, на дачі або на вечірці купу знайомих , які приведуть своїх знайомих і там обов’язково будуть нові обличчя. Головне, виліз зі свого затишного маленького світу.
 • Якщо ти знайомишся з дівчатами, але от контакт не зав’язується. Можливо тобі складно спілкуватися з людьми. Сюди можуть входити всі види труднощів у спілкуванні: сором’язливість, невміння підтримати розмову, репліки не впопад, нерішучість (не робиш перший крок), нерозуміння про що можна розмовляти з дівчатами. Вихід тут досить очевидний — більше спілкуйся. Спілкування це навичка, чим більше ти тренуєшся, тим краще в тебе виходить.
 • Ще один варіант — «Чому в мене немає дівчини? Я ж все лише шукаю найкращу, єдину і ідеальну! ». Якщо ти згоден з цією фразою, ти можливо занадто прискіпливий. Всі твоя потенційна дівчина повинна вміти: і в сучасній прозі розбиратися і борщ варити і в моделях і комплектації машин бути знавцем. Що ж робити з високою планкою? Дай дівчині можливість розвиватися, подумай які в неї перспективи, може вона нічого не знає про спорткарах, але їй це цікаво і вона хоче дізнатися. У неї можуть бути зовсім інші плюси про які ти й не підозрював. Дізнайся її трохи краще і лише потім приймай рішення.
 • Бери себе в руки і не сумуй!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.