Чому у мене маленький?

Начитавшись в інтернеті скарг чоловіків на свій маленький член, приходиш до висновку, що багато абсолютно не підозрюють, що вважається нормальним, а що малим розміром статевого члена. 80% чоловіків мають комплекс неповноцінності через розміру пеніса тільки тому, що у них немає вірної інформації про розміри чоловічих статевих органів. Як це буває …

Як би і запитувати-то у друзів про це не прийнято. Але вже якщо хтось запитав про розмір статевого члена, то на всякий випадок чоловік перебільшити, бо не знає норми. Інший у відповідь, щоб не здаватися збитковим, теж перебільшити. А потім обидва засмучуються: чому у мене маленький член?! Таким чином і починаються міфи про нормальний розмірі пеніса.

Чому у мене маленький, чи правильно я вимірюю член

Щоб уникнути всіляких непорозумінь, навчитеся, як правильно вимірювати член. По-перше, пеніс слід вимірювати лише при кімнатній температурі відразу після того, як чоловік зняв білизну. У відповідь на холод тканини спонтанно скорочуються, а після теплої ванни довжина збільшується. По-друге, вимірювати член треба за трьома параметрами:

 • У стані спокою член кладеться на долоню так, щоб кут між ним і животом дорівнював 90 градусів. Лінійку або метр прикладають від лобка до краю головки. Для вимірювання потрібно трохи відтягнути крайню плоть, щоб не вважати її вільну частину.
 • У витягнутому стані відтягують член вниз як можна далі, взявшись за головку. Вимірюють також.
 • У стані ерекції найкраще вимірювати статевий член прямо перед сім’явипорскуванням, так як довжина може змінюватися в залежності від ступеня збудження.
 • Середній розмір члена

  Існує таке поняття, як мікропеніс. Це статевий член, розмір якого в витягнутому стані або в стані ерекції менше 2 см. Малим статевим членом називають пеніси, розмір яких в стані ерекції більше 2 см, але менш 9,5 см. Довжина пеніса 9,5 см вже вважається середньою величиною статевого органу. Робимо висновок, що чоловік з розміром пеніса більше 9,5 см в стані ерекції має член статистично середніх розмірів.

  Що робити — маленький член

  Якщо чоловік все-таки визначив, що в нього малий статевий орган (менше 9,5 см в стані ерекції), і його це абсолютно не влаштовує, подивимося, що можна зробити.

  Вакуумні методи збільшення члена

  Виглядає спеціальний прилад так: циліндр, в якої один кінець відкритий, а інший закритий, і вакуумний насос. За допомогою насоса забирається повітря з циліндра. У ньому виникає розрідження. Кров з організму йде до члена і він збільшується.

  Тракційні методи збільшення члена

  Тут спеціальні екстендери регулярно розтягують пеніс в довжину. Якщо тренуватися щодня, то через 4-6 місяців, як правило, член збільшується на 1,5 — 3 см без хірургічного втручання.

  Хірургічні методи збільшення члена

  Найбільш універсальним хірургічним методом збільшення члена є лігаментотомія. Цю операцію вперше запропонував і розробив метод китайський хірург Long в 1990 році. При операції усувають викривлення члена через перетин підтримуючої зв’язки, а також шляхом звільнення кавернозних тіл до певного рівня. Член стає більше на 3-5 см.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.