Чому трясуться руки?

Яке ж це неприємне відчуття, коли трусяться руки! Просто неможливо нормально мислити і зосередитися! У чому ж причина таких фізіологічних реакцій? Чи потрібно йти до лікаря або саме пройде? Давайте ближче познайомимося з цим малоприємним явищем. Отже:

Чому трясуться руки?

Тремор, тобто тряска кінцівок, може бути симптомом серйозного захворювання. При його появі потрібно обов’язково звернутися до лікаря.

Потрібно зазначити, що тремтіння рук зустрічається при багатьох захворюваннях. Найпоширеніші причини — це нервові розлади, наслідки травм, ураження мозочка, депресія, тривалі і важкі емоційний і фізичні навантаження. Багатьом відомий і так званий алкогольний тремор. Він виникає після зловживання спиртним. Тремтіння в руках часто спостерігають після прийому лікарських препаратів, кофеїну. Отруєння токсинами або продуктами харчування також призводить в до небажаних наслідків. Щоб правильно встановити діагноз симптому необхідно звернутися до лікаря-невролога.

Часто, люди помічають тремор кінцівок після важкого дня на роботі. Відомо, що стрес негативно впливає на наш стан. Стресові гормони викидаються в кров у великих кількостях після емоційної струсу. Ось чому трясуться руки. Ці ситуації не залишаються непоміченими нашим організмом. Він дуже швидко реагує на них тремтінням рук. Щоб руки перестали безладно трястися, потрібно спробувати заспокоїться. Треба відволіктися від травмуючої ситуації і переключитися на інший вид діяльності. Фізичне навантаження допоможе впорається з тремором. Побийте грушу і пробіжіть пару трійку кілометрів, і ви відчуєте якесь полегшення і заспокоєння. Якщо у вас немає можливості навантажити себе фізично, тоді візьміть в руки книгу і почитайте що-небудь. Не потрібно звертатися до важкої, в емоційному плані, літературі. Почитайте щось легке і приємне. Послухайте музику. До речі кажучи, будь-яка музика, як важка, так і легка буде сприяти вашому заспокоєнню. Психологами доведено, що важка музика сприяє подоланню стресу так само добре, як і легка і заспокійлива.

Не варто бігти до лікаря в тому випадку, якщо ви недавно зазнали важку фізичну навантаження. Справа в тому, що руки реагують тряскою через надмірне напруження м’язів. Такий симптом не передбачає наявності порушень в роботі центральної нервової системи, тобто турбуватися нема про що.

Чому ще трясуться руки? Часто, причиною тремтіння рук є хвилювання. Багато людей, яким доводиться виступати на сцені або на публічних зборах відчувають такий синдром. Згадайте себе на будь-якому скрутному іспиті. Згадайте як тремтіло все тіло тільки від однієї думки про невдалому результаті подій. Однак, слід зазначити, що в таких ситуаціях хвилювання і тремтіння відповідно, обумовлені нормальними фізіологічними реакціями організму. Велика кількість стресових гормонів потрапляють в кров і змушують організм працювати на межі своїх можливостей. Все це і призводить до тремтіння рук. Інший момент, якщо ви помічаєте, що тремтять пальці. Це може траплятися, наприклад, перед діловими бесідами або під час пояснення причин свого неправильного поводження. Такий реакції не повинно бути. При прояві подібних симптомів потрібно звернутися до лікаря. Цей тремор носить назву істеричний. Його поява говорить про функціональних розладах нервової системи.

Ми сподіваємося, що ви зрозуміли, дорогий читачу, в яких випадках потрібно йти до лікаря, а в яких не потрібно. Слідкуйте за своїм здоров’ям, так як це ваш головний ресурс.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.