Чому темніє срібло на тілі?

загрузка...

Багато жінок, як і багато чоловіків люблять красиві і не дуже (у всіх різний смак) ювелірні прикраси. Кожне ювелірний виріб вимагає особливого догляду за ним. Це потрібно для того, щоб воно не втратило своєї краси і блиску. Ми часто стикаємося з тим, що деякі вироби зі срібла втрачають свою білизну і темніють. З чим це пов’язано? Давайте спробуємо розібратися. Отже:

Чому темніє срібло на тілі?

Слід зазначити, що срібло має звичку темніти не тільки на тілі людини, а й у віддаленості від нього. Розглянемо хімічні реакції, які призводять до потемніння срібла на тілі людини. Головний винуватець того, що срібний виріб втрачає блиск — це піт людини. Чим більше виділяється поту, тим швидше відбувається окислення срібла. Окислення, відповідно, призводить до його потемніння. Цей процес не випадковий. В поті, який виділяє людина, міститься сірководень. Головний фактор швидкості окислення — це кількість сірководню в поті. Чим його більше, тим швидше протікає реакція, і тим швидше темніє срібний виріб.

Ось, що відбувається з сріблом, яке міститься в умовах зволоженого повітря. Під впливом найменших частинок двовалентній сірки, що міститься у вологому повітрі, утворюється наліт малорастворимого сульфіду срібла. Цей наліт і обумовлює потемніння срібла. Він швидко здобуває коричневий колір, ну а потім срібний виріб повністю чорніє.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.