Чому свербить інтимне місце?

загрузка...

Ми навіть і не знаємо з чого почати … Давайте відразу перейдемо до відповіді на таке питання:

Чому свербить інтимне місце?

Немає сенсу розділяти відповіді на це питання за принципом поділу на підлогу. Основні причини того, чому свербить статевий орган збігаються у чоловіків і у жінок. Є деякі застереження, коли ми говоримо про менструальному циклі жінки, але це далі. Отже:

 • Статевий орган може свербіти через те, що ви давно не милися. Бруд накопичується в складках шкіри і у волоссі, що викликає неприємні відчуття. Митися слід кожен день, також як і міняти нижню білизну. Тоді ви уникнете проблем зі здоров’ям статевих органів.
 • Ще одна поширена причина, яка стосується зовсім молодих людей або тих, хто часто голить свої статеві органи. Через шкіру починають проростати волосся, а це часто супроводжується неприємним свербінням і людині хочеться свербіти. Також статеві органи сверблять через те, що верхній шар шкіри збриваються разом з волоссям.
 • Статеві органи сверблять у разі алергічної реакції. Алергенами можуть бути медичні препарати, продукти харчування, лосьйони для тіла і багато іншого. Алергія може супроводжуватися появою пухирів, які змушують свербіти інтимне місце. В цьому випадку необхідно звернутися до лікаря.
 • Статеві органи також можуть свербіти і від мила. Різні люди володіють різним типом шкіри, тому при виборі мила потрібно орієнтуватися на себе. Іноді, потрібно використовувати гель.
 • Ще одна причина свербіння статевих органів — це якість води. У наш час, зазвичай, якість води залишає бажати кращого, особливо в Росії. При цьому, свербіж може з’явитися по всьому тілу.
 • Якщо ми говоримо про жінок, то, часто, причиною свербіння може бути алергія на прокладки або тампони. У тому числі алергія на щоденні засоби інтимної гігієни.
 • Пам’ятайте, архіважливо дотримуватися гігієни ваших статевих органів, та й взагалі, гігієна необхідна для якісного життя. Якщо ви відчуваєте свербіння в статевих органах часто, значить пора звернутися за консультацією до лікаря. Головне не залишати проблему без уваги.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.