Чому статус в контакті короткий?

Іноді так хочеться висловити свій настрій, думки і почуття в статусі в контакті. Але обмежений набір символів (160) не дає розвернутися польоту вашої фантазії. У чому ж справа? Чому статус в контакті короткий?

Давайте спочатку розберемося, для чого нам потрібен статус, перш, ніж що-небудь туди писати. Статус покликаний відображати ваш внутрішній стан або зовнішнє. Насправді, туди можна написати абсолютно все, що ви побажаєте. Тому, не варто обмежуватися тільки лише описами своїх переживань. Багато активно використовують статус для розміщення в ньому оголошень. Це дуже зручно і дієво, адже статус можна опублікувати в новинах своєї сторінки. Тоді його побачать всі ваші друзі, якщо будуть перевіряти новини.

Розробники сайту vkontakte.ru порахували, що 160 символів буде цілком достатньо для публікації вашого статусу. В цьому і є відповідь на питання про те, чому статус в контакті короткий. Це ідея розробників. Статус такий, який є, і здавалося б іншого не дано. Але не тут-то було. Є можливість збільшити кількість символів у статусі наступним чином:

Як збільшити кількість символів статусу в контакті:

 • Відкриваємо сайт vkontakte.ru в браузері Opera.
 • Натискаємо на статус, щоб його можна було редагувати.
 • На будь-якому вільному місці клацаємо правою кнопкою миші і з меню, що вибираємо опцію «Вихідний код».
 • З’являється сторінка з кодами сайту. Натискаємо «ctrl + F». У пошуковому вікні вводимо напис «maxlength» і тиснемо на enter.
 • Браузер повинен знайти напис у вихідному коді сторінки і виділити його.
 • Напис «maxlength =» 160 «потрібно стерти. Після цього натискаємо на» Застосувати зміни «.
 • Тепер рівень обмеження піднявся до 250 символів.
 • Комусь може здатися, що 250 символів для статусу в контакті теж недостатньо. Як то кажуть «Досконалості немає меж». Але в даній ситуації така довжина статусу в 250 символів — це межа. Ви можете записувати статус на папірець вручну, якщо вам не терпиться десь опублікувати свій нинішній стан.

  Статус — це хороша задумка розробників сайту vkontakte.ru. Але вони не новатори. Сама ідея як розміщення статусу, так і в цілому всього сервісу vkontakte.ru, запозичена з зарубіжної соціальної мережі facebook.com. Саме з цього сайту почалося повальне захоплення користування соціальними мережами по всьому світу. З одного боку, соціальна мережа допомагає підтримувати контакти з людьми, які живуть далеко від вас, але з іншого боку, соціальна мережа може піддати вас, так званої, «мережевий залежності». Будьте акуратні.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.