Чому не працює вконтакте?

Подивіться статтю іншого експерта: «Чому не працює контакт»?

Можна говорити про деяку залежності від соціальних мереж в інтернеті в наші дні. Цей факт активно досліджується багатьма вченими соціальних і психологічних наук. Але, сьогодні, не про залежність людей від контакту, а те, з яких причин він погано працює. Давайте розберемося. Отже:

Чому не працює контакт?

Збої в контакті можуть бути викликані як і проблемами в роботі вашого комп’ютера, тобто з вашого боку, так і в неправильній роботі або її відсутності головних серверів vkontakte.ru. Що можна зробити, якщо ви зіткнулися з проблемою зависань в контакті.

 • Потрібно уважно перевірити адресний рядок вашого браузера. Якщо там набрана посилання, яка занадто складна чи, навпаки, рядок пустує, тоді потрібно спробувати ввести там наступну інформацію. Введіть vkontakte.ru і натисніть Enter. Якщо це не допомогло, то можна ввести vk.com — це дзеркало сайту контакту, яке абсолютно безпечно і працює також як і основний сайт.
 • Ще одна поширена причина поганої роботи соціальної мережі — це неробочий стан сегмента інтернету, на якому «крутиться» vkontakte.ru. Позаходіте на будь-які сайти, які закінчуються на. Ru. Якщо інші сайти відмовляються завантажуватися, тоді можна припустити, що проблема з інтернет-з’єднанням, яке на пряму залежить від вашого провайдера. Провайдер — це компанія, яка займається наданням інтернет з’єднання у вашому населеному пункті. В цьому випадку необхідно зробити дзвінок в службу роботи з клієнтами вашого провайдера, щоб дізнатися чому не працює вконтакте. Не соромтеся посварити їх за те, що у вас не працює російська половина інтернету. Їх обов’язок — давати повний доступ.
 • Якщо ж не працює весь інтернет, то швидше за все проблема криється у вашому будинку або в комп’ютері. Уважно перевірте всі складові частини вашого ПК, які безпосередньо відповідають за організацію інтернет-з’єднання. Перевірте кабель або модем, за допомогою якого комп’ютер підключений до інтернету. Бути може він просто від’єднався або випав? Домашні тварини можуть пошкодити дроти. Якщо існує така загроза, то треба перевірити провід на предмет його цілісності і відсутності видимих фізичних пошкоджень або грубих розрізів. Якщо все гаразд, то спробуйте подзвонити провайдеру і з’ясувати, чому за даною адресою інтернет не працює. У них можуть бути відомості, які пояснюють причини неполадок.
 • В окремих випадках можуть бути неполадки з файлом hosts. Будь вірус міг проникнути в нього і некоректно редагувати. Знайдіть цей файл за такою адресою: С: Windows system32 drivers etc Відкрийте файл в блокноті. Видаліть всі рядки, де зустрічаються написи vkontakte.ru або vk.com.
 • І ще одна причина, яка може перешкодити вам потрапити на свою сторінку в контакті. Якщо ви знаходитесь на роботі чи на навчанні, то системний адміністратор міг заборонити доступ до цього сайту. Ось чому не працює контакт. Це, досить таки, часта практика, адже, не секрет, що контакт дуже сильно відволікає від тих справ, які потрібно зробити.
 • Ось деякі причини, які призводять до виникнення проблем з сайтом контакту. Не впадайте у відчай, крім контакту є дуже багато цікавих занять.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.