Чому не працює скайп?

Інтернет-телефонія набирає обертів з кожним роком. Прикладом тому служить корпорація Skype. Вони створили програму для спілкування з використанням веб-камери в режимі реального часу за допомогою мережі Інтернет. Крім того, за допомогою скайпу можна додзвонитися і на стаціонарний телефон. Ця послуга платна. Все інше — абсолютно безкоштовно.

Чому не працює скайп:

Іноді буває, що програмне додаток скайпу не працює. Давайте розберемо причини цих проблем. Отже:

 • Одна з найбільш розповсюдженний причин — це робота, так званого «фаєрволу». Ця програма блокує необхідні для роботи скайпу, транзакції між самим Скайпом і мережею. За таким же принципом багато антивіруси заважають роботі скайпу. Для того щоб подолати проблему потрібно додати скайп в список дозволених програм.
 • Скайп може не працювати в тому випадку, якщо ви ввели логін і пароль невірно. У такій ситуації слід перезапустити програму і авторизуватися по новій. На цей раз будьте уважніші при заповненні полів «логін» і «пароль».
 • Скайп не працює так як відсутній підключення до мережі Інтернет. Перевірте ваше з’єднання, відкривши будь-яку програму, що працює з мережею Інтернет. Це може бути, наприклад, Internet Explorer. Якщо ви переконалися в тому, що мережа Інтернет неактивна, то скайп не працює саме з цієї причини. У такому разі зверніться до провайдера інтернету для отримання подальших інструкцій щодо подолання проблеми з мережею. На всякий випадок варто перезавантажити комп’ютер. Часто буває так, що скайп починає працювати після перезавантаження.
 • Існує можливість системної помилки самої програми скайп. У такій ситуації необхідно вжити таке. Закрийте скайп. В опції «виконати …» (Та, що знаходиться в меню «Пуск») пишемо% appdata% skype і натискаємо ОК. Відкриється папка, в якій потрібно знайти файл shared.xml (або просто shared) і видалити цей файл. Потім, необхідно знову запустити скайп і перевірити його працездатність.
 • Слід зазначити, що проблеми зі Скайпом почалися після покупки компанії Skype корпорацією Microsoft. Мабуть, тамашніе розробники та розробники Skype ще не встигли скоординувати свої дії, що й призводило до систематичних відключень ресурсу. Програмні збої і їх причини ніяк не коментуються компанією. Представники Skype обмежуються тільки коментарями в своєму блозі на сайті Twitter.com. Там вони визнають збій і приносять вибачення за принесені незручності. Користувачам залишається лише нарікати на долю і чекати вирішення проблеми.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.