Чому не працює контакт?

Подивіться статтю іншого експерта: «Чому не працює контакт?»

Ваш браузер не відкриває соціальну мережу «Вконтакте»? У чому полягає проблема і як її вирішити?

Існує ряд причин, через які сайт «Вконтакте» не відкривається. Нижче ми опишемо можливі причини та способи їх вирішення.

Відсутність підключення до інтернету

Переконайтеся в активності підключення до Інтернету. Якщо на вашому комп’ютері запущені інші програми, що вимагають підключення до інтернету, перевірте чи підтримується їхня функція. Якщо програми не працюють, то вам слід звернутися до налаштувань підключення до інтернету. Перевірте їх правильність. Може виявитися, що мережевий кабель не підключений або на вашому рахунку закінчилися кошти. Якщо причина відсутності підключення залишилася неясною, то наберіть номер технічної підтримки інтернет компанії.

До соціальної мережі «Вконтакте» закрито доступ

З такою проблемою найчастіше зустрічаються працівники офісів. Зазвичай за бажанням начальства системний адміністратор закриває доступ до соціальних мереж, щоб працівники приділяли більше часу роботі, а не розвагам. Що ж робити в такому випадку? Слід скористатися анонімайзером. Анонімайзером називається засіб для приховування інформації про комп’ютер і користувача, що знаходяться в мережі. Для того, щоб ним скористатися потрібно зайти на сайт анонімайзер і ввести у відповідне поле адресу заблокованого ресурсу.

Наявність вірусу

Частою причиною того, що можливість увійти на сайт «Вконтакте» відсутній, є вірус. Наприклад, при спробі відвідати свій аккаунт у соціальній мережі перед вами з’являється повідомлення. У повідомленні йдеться про те, що ваша сторінка заблокована через скарги користувачів на розсилку спаму. І для відновлення своєї сторінки вам пропонують пройти безкоштовну активацію у вигляді відправки тексту dk22995 на номер 5577. У відповідному смс повинен прийти код активації, який слід ввести у відповідне поле під даним повідомленням. Далі повідомлення попереджає про те, що якщо акаунт не буде активований протягом місяця, то його видалять.

Для того щоб позбутися від вірусу, потрібно зробити наступне:

 • Заходимо в «Пуск», тиснемо «Виконати». У віконці, що з’явилося вводимо% SYSTEMROOT% system32 drivers etc hosts. Потім в новому віконці вибираємо «Блокнот».
 • Документ hosts відкриється в блокноті. Уважно подивіться, чи є в ньому адресу vkontakte.ru. Якщо так, то видаліть всі рядки, в яких ви знайшли адресу сайту.
 • Потім відкрийте «Пошук» і у вікні пошуку введіть ім’я файлу vkontakte.exe, обов’язково вкажіть в додаткових параметрах «Пошук в прихованих файлах і папках», «Пошук в системних папках», потім потрібно виконати пошук на всіх дисках комп’ютера.
 • Якщо файл vkontakte.exe знайдений, негайно видаліть його.
 • На завершення перевірте систему на наявність вірусів за допомогою антивірусу.
 • Є інше рішення проблеми. Можна перемістити весь вміст папки% SYSTEMROOT% system32 drivers etc в іншу папку. Після цієї процедури вхід на сайт «Вконтакте» має запрацювати, а сторінка з вимогою відправки платного смс прірву.

  Збій в настройках мережі

  Доступ до інтернету часто обмежується після лікування вірусів або через помилки в реєстрі. Для відновлення настройок мережі можна використовувати програму WinSockFix. Ця програма допоможе вам позбавитися від прихованих налаштувань мережі і з нуля налаштувати мережне підключення.

  На що здатна програма WinSockFix:

 • Створення резервного копіювання поточних системних установок
 • Відключення мережевих адаптерів
 • Видалення ключів Winsock і Winsock2 і заміна потрібних параметрів вихідними значеннями, як при установці XP.
 • Можливість роботи мережевих адаптерів
 • Перевірка файлу hosts на правильність localhost.
 • Яким чином скористатися програмою WinSockFix:

 • Запускаємо програму
 • Кількома Reg-Backup для того, щоб зберегти настройки реєстру (процедура не є обов’язковою)
 • Тиснемо Fix
 • Перезавантажуємося
 • Відновлюємо мережеві настройки.
 • Програма не поверне вам старих робочих налаштувань мережі, але скине приховані настройки, які були схильні до змін завдяки шкідливим прога. Так ви зможете заново налаштувати мережне підключення. Завантажити програму можна скориставшись цим посиланням winsockfix.nl

  Інше

  Дуже часто сервіс «Вконтакте» може бути недоступний або перевантажений. Адже останнім часом число користувачів соціальної мережі «Вконтакте» перевищує 100 мільйонів. Тому зателефонуйте другу або родичеві і попросіть перевірити роботу сайту на його комп’ютері.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.