Чому не можна відзначати 40 років?

Як з’являються прикмети, звідки вони беруться? Можна припустити, що перші прикмети з’явилися разом з першими людьми. Прикмети уособлюють наш досвід, асоціативні зв’язки різних явищ життя. Так і віра в те, що не можна відзначати 40 років, напевно, з чимось пов’язана.

Чому не можна відзначати 40 років

У нашій країні справді багато не святкують своє сорокаріччя. Коли запитуєш у людей про причини такої відмови, хтось посилається на негативні наслідки у знайомих їх знайомих, хтось просто не бажає грати з долею і слід приймете. Щоб людина вирішила для себе, чи буде він відзначати 40 років, заглибимося в історію походження прикмети …

Деякі припускають, що число 40 асоціюється з сорокових днем після смерті. Вважається, що 40 днів душа людини після смерті блукає по світу. А подібні асоціації несуть з собою негативне відчуття. За повір’ями святкуючи сорок років, людина накликає на себе біду. Крім того, число 40 вважається нещасливим, тому що зустрічається в Біблії так:

 • Протягом 40 років єврейський народ блукав по пустелі. А пустеля асоціювалася зі смертю.
 • Ісус після свого хрещення також 40 днів перебував у пустелі.
 • Після народження сина жінка очищалася лише після 40 дня.
 • Великий потім тривав цілих 40 днів.
 • Так, це зустрічається в Біблії, але запитавши будь-якого священика, чому не можна відзначати 40 років, він вам відповість, що віруюча людина не повинен надавати значення прикметами. А якщо щось турбує, то помоліться, все в руках Божих.

  Подивимося на інші культури, чи вірять у цю прикмету там … Візьмемо наприклад, знамениті карти ТАРО, в яких смерть позначається буквою «М», і їй відповідає в нумерології число 40 (4 +0 = 4). В Японії це ж число «4» вважається знаком смерті. Японські жінки і чоловіки не відзначають 40 років, у них навіть не буває 4 поверху, наприклад. Зате у німців прийнято святкувати всі круглі дати, і вони не замислюються про подібну приймете або зовсім не знають про неї.

  Також кажуть, що 40 років не можна відзначати чоловікам, а на жінок така прикмета не поширюється. До нашого часу люди придумали вже чимало пом’якшених варіантів прийме. Хтось вважає, що 40 років можна відзначати, але в колі дуже близьких людей, які не могли б побажати імениннику поганого. Грунтуються такі думки на езотеричної теорії … Відповідно до неї, 40 років — це переломний період в житті будь-якого чоловіка, коли енергетика його сильно ослаблена. Тобто наврочити його може будь-недоброзичливець.

  Якщо вже вірите в таку прикмету, то вам не можна відзначати 40 років. Адже наші думки настільки сильні, що ми самі програмуємо свою долю, а значить, можемо накликати на себе біду, звинувачуючи при цьому прикмету.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.