Чому не можна дарувати годинник?

Напередодні свят ми збиваємося з ніг у пошуках подарунків, Новий рік, восьме березня, 23 лютого, день Святого Валентина, а вже День народження просто катастрофа. Потрібно вибрати подарунок, який сподобається, буде корисний і покаже ваше ставлення. Але крім цих умов існують ще й прикмети, які забороняють нам дарувати ті чи інші речі.

Чому не можна дарувати годинник

Чому не можна дарувати годинник — адже здавалося б дуже корисний подарунок, можна вибрати стильні і якісні, особливо знаючи смаки одержувача. Годинники можуть бути красивим аксесуаром і підкреслять індивідуальність господаря і та й просто стануть в нагоді, особливо якщо його день розрахований по хвилинах.

Чому не можна дарувати годинник прикмети є різні:

 • Згідно з китайським повір’ям годинник, отримані в подарунок це запрошення на похорон, правда от не уточнюється чиї. Звучить це повір’я дивно і не особливо переконливо, але тим не менше частина людей в нього охоче вірить.
 • За місцевими прикметами подарувавши годинник, ми можемо накликати на себе розставання або розлуку. В цьому випадку можна подарувати годинник з користю, противному колезі або докучливого знайомого, якщо прикмета спрацює, він зникне з вашого життя, якщо ні, ну що ж, може він поліпшить своє ставлення до вас, отримавши приємний подарунок.
 • Інша прикмета говорить, що коли ми даруємо комусь годинник, ми скорочуємо його життя. Не добре звичайно, але якщо ви дуже поспішаєте отримати спадок від вкрай сварливого і сварливого троюрідного дідуся, можна спробувати.
 • Ще один варіант прикмети, яка забороняє дарувати годинники — заборона дарувати гостре. Як не дивно годинник з гострими стрілками потрапляють в цю категорію. Прикмета каже, що коли ви даруєте гострі предмети, ви розрізаєте відносини. В такому випадку коханим не даруємо, а от тих з ким сподіваємося розлучитися, тішимо таким подарунком. До речі, якщо подарувати годинник з таким натяком, людині, яка знає всі прикмети, він натяк може зрозуміти, настроїтися і самі не помітите, як пророцтво збудеться.
 • Чому не можна дарувати годинник, психологічні причини:

 • Коли ми даруємо годинник, ранима або підозрілий чоловік, може вирішити, що ми натякаємо йому, хто він вічно спізнюється і не цінує наш час. Якщо це не так, краще піднести їх як красивий атрибут, а не корисну річ. Ну а якщо це дійсно так, будьте готові до скандалу і протесту, така людина можливо не стане носити годинник, подарований вами і образиться, втім, це можуть бути дуже хороші годинники, які оцінять високо і будуть радувати і вас і їх нового господаря.
 • Годинники прив’язують людини до часу, тому, хто живе в своєму режимі вони або не потрібні або доставляють незручності. Якщо людина, якій ви хочете подарувати годинник не прив’язаний до чіткого робочого або навчального графіку, живе за своїми власними біоритмами і правилам, не підлаштовується під інших і оперує розпливчастими поняттями «увечері», «подзвони, коли підійдеш», «як тільки звільнюся», такій людині швидше за все не потрібні годинник і подарунка він не оцінить.
 • Що робити якщо дуже хочеться подарувати годинник

  Як кажуть, якщо не можна, але дуже хочеш, то можна. Є кілька способів обійти прикмети:

 • Те, чому не можна дарувати годинник прикмети знають не все — якщо ви самі в них не вірите і одержувач теж, просто подаруйте їх і все.
 • Якщо ви вірите в прикмети, можна їх обійти, продавши подарунок одержувачу. Ви можете взяти в обмін на годинник гроші в одержувача подарунка, найкраще найдрібнішу монету — так подарунок залишиться подарунком, але формально і з точки зору візьме, ви його продали.
 • Отже, ви дізналися, чому не можна дарувати годинник, ви дізналися про прикмети і як можна ними скористатися, а також психологічні аспекти годин як подарунка, якщо ви вибрали годинник в якості подарунка, який ідеально підійде людині, ви можете обійти прикмети або просто ігнорувати їх.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.