Чому мусульмани не їдять свинину?

Відповідь на питання про те, чому мусульмани не їдять свинину, криється не в особливому смаку м’яса, а в релігійному аспекті цього питання. Також існують і медичні підстави для того, щоб обмежити в своєму раціоні вміст свинини.

У Священному Корані, головною книзі мусульман, викладені всі приписи, які повинні дотримуватися мусульмани для того, щоб наблизитися до Бога. Заборона на свинину накладено Всевишнього Аллахом. На основі його настанов будуються всі закони і правила поведінки мусульман.

Точні причини виникнення заборони невідомі. Цікавий момент. У Святому Письмі говориться про те, що якщо людину годують свининою без його бажання, тобто він не може керувати своєю поведінкою, то це не вважається гріхом. Аналогічно не вважається гріхом, якщо мусульманин змушений їсти свинину заради порятунку свого життя.

Заборона на споживання свинини у християн пов’язаний з тим, що Ісус у Новому Завіті (Матв 7:6) порівнює з собаками і свинями тих, хто не здатний перейнятися Божественним Одкровенням.

Чому мусульманам не можна їсти свинину? Життя мусульман тісно пов’язана з поняттям віра. На арабській мові віра або «Іман» — це уособлення справжньої безпеки. Для того щоб бути в безпеці, потрібно неухильно дотримуватися вірі, тобто виконувати усі Божественні Приписи. У тому числі це стосується і продуктів харчування.

Існує міф про те, що свинина була заборонена тільки в жарких країнах. Через відсутність холодильників м’ясо псувалося, тому було небезпечно вживати свинину в їжу. Цей міф — глибока помилка, кривдять почуття будь-якого мусульманина. Будьте уважні. У суспільстві людини ісламської віри не говорите про це міфі, інакше ви продемонструєте свою повну безграмотність і невихованість.

Відмова від вживання в їжу свинини — це одна з умов наближення людини до фізичної досконалості. Всім відомо, що свині харчуються всім, чим тільки можна, в тому числі і екскріментамі. Багато в чому, тому що свиня настільки нерозбірлива в їжі і неохайність у цілому, і є скептичне ставлення мусульман до свинини.

Чому мусульмани не їдять свинину? Навіть з медичної точки зору свинина шкідливіше іншого будь-якого м’яса в кілька разів. Справа в тому, що в оргінізме свині живе паразит під назвою трихін. Потрапляючи разом з їжею в організм людини, трихін здатний запустити процес утворення страшної хвороби. Тріхіллез характеризується появою високої температури, рассторойствамі багатьох систем організму і може привести до летального результату. У м’ясі інших тварин теж существуеют паразитичні організми, однак вони гинуть при термальній обробці. Особи трихіна здатні виживати в надвисоких і в наднизьких температурах, тому термальна обробка м’яса під час його приготування не усуває загрози.

Крім того, медичний аспект проблеми споживання свинини в їжу на цьому не завершується. Було доведено, що жирові клітини свинини не розчиняються в шлунку людини. Якщо вони не розчиняються, значить вони накопичуються. В результаті їх накопичення може утворитися чужорідне тіло, яке в подальшому може трансформуватися в злоякісну пухлину. А злоякісна пухлина — це рак. Вельми грізна хвороба.

Ось основні причини того, чому мусульманам не можна їсти свинину. Нам здається, що це вельми здоровий і адекватний заборону. Адже м’ясо свині може бути дуже небезпечно для вживання його в їжу. Існує багато видів м’яса, які можна приймати в їжу, безпечний серйозних наслідків. Головне — це наше здоров’я. Згідно Корану, мусульманин може наблизитись до Бога, досягнувши максимального здоров’я у своєму земному житті. Таке розпорядження — це прояв великої любові і турботи про власний народ.

«Всякий Бог є міра сущого.» (Прокл)

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Релігія. Додайте в закладки постійне посилання.