Чому люди пукають?

Поговоримо сьогодні на таку делікатну тему, як людські пуканья. А саме, чому люди пукають, і з якими процесами в організмі це пов’язано.

Процес травлення в людському організмі, насправді, дуже складний. Якщо говорити коротко, то пукають люди завдяки життєдіяльності бактерій в кишечнику. Однак давайте розглянемо весь процес більш детально, щоб зрозуміти, чому саме люди пукають.

Головним завданням травлення, є витяг з поглинається людиною їжі поживних речовин. Спочатку їжа подрібнюється в роті і обробляється спеціальними ферментами. Потім їжа потрапляє безпосередньо в шлунок і змінює свою структуру завдяки білкам і шлунковому соку. Потім у суміш, яка раніше була їжею, додається печінковий фермент, який сприяє розкладанню жирів. Ось така оброблена суміш і потрапляє потім до нас в кишечник. Безліч поживних речовин, під час цього процесу засвоюються, тим не менш, не все. Існують такі речовини, молекули у яких відносно великі, і щоб вони засвоїлися, потрібна певного роду допомогу.

Саме для цього нам і потрібні корисні бактерії, які мешкають у нас в кишечнику. Вони допомагають нам засвоїти організмом корисні речовини. В результаті діяльності таких корисних бактерій і утворюються гази — сірководень, метан і так далі. Це і є той газ, який з нас виходить, коли ми псуємо повітря.

Чому людина часто пукає і як з цим боротися

Здорова людина пукає не надто часто. Тому, якщо Ви виявили у себе таку проблему — зверніться до лікаря гастроентеролога. Фахівці призначать лікування і допоможуть Вам в цій проблемі. Ми ж, у свою чергу, наведемо парочку народних рецептів:

 • Приймайте зелене листя часнику;
 • Додавайте в їжу тмин;
 • Пийте чай з ромашки;
 • посипайте їжу порошком кропу.
 • Пробуйте один з методів, не потрібно робити все відразу. А краще — відразу зверніться до лікаря-фахівця. Швидше за все, у людини, яка часто пукає, не все в порядку з мікрофлорою в кишечнику.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.