Чому гальмує інтернет?

Коли ми знаходимося у віртуальному просторі мережі інтернет, то ми сподіваємося що, ті гроші, які були заплачені провайдеру нашого інтернет-з’єднання будуть працювати на нас. Однак не завжди буває так. Часто інтернет «гальмує». Чи не вантажаться сайти, не програється відеокліп або аудіозапис, постійні помилки і так далі. Чи тільки провайдер винен у цьому? Давайте розберемося. Отже:

Чому гальмує інтернет?

 • Перевірте налаштування вашого комп’ютера. Справа в тому, що від цього залежить швидкодія роботи комп’ютера в мережі інтернет. Програмне забезпечення та його налаштування для роботи з комп’ютером можуть загальмовувати роботу інтернету. Як приклад, можна згадати про такий додатку, як Firewall. Він перевіряє всю інформацію, що приходить з мережі відповідно до певних правил. Його робота вимагає певних, іноді вагомих ресурсів системи, що в кінцевому підсумку може сильно вплинути на роботу інтернету.
 • Крім Firewall є програми, які працюють за принципом p2p. Це, наприклад, uTorrent, BitComet, eMule, P2P TV і так далі. Ці програми можуть працювати з великою кількістю сполук, однак багато сучасні операційні системи забороняють комп’ютера встановлювати велику кількість з’єднань. Цей факт суттєво гальмує роботу інтернету.
 • Ще одна причина — це робота різного роду активних програм, які або віддають інформацію або беруть її. Як правило вони працюють у фоновому режимі, але незважаючи на це, вони займають потрібне для їх роботи число з’єднань. Таким чином, при одночасній роботі декількох програм ми отримуємо велику завантаженість з’єднань і ресурсів комп’ютера. У зв’язку з цим на проглядання сторінок залишається зовсім небагато сполук. В результаті ми отримуємо повільний інтернет.
 • Ще одна причина того, чому гальмує інтернет — це відкриття web-сторінки, яка містить в собі складні графічні рішення. Останнім часом, багато сайтів використовують флеш-технології, які вимагають великих витрат ресурсів комп’ютера. Якщо на вашому комп’ютері стоїть слабка відеокарта і мала кількість оперативної пам’яті, то при перегляді флеш-сайтів можуть виникати проблеми зі швидкістю їх завантаження.
 • Також на вашому комп’ютері може бути встановлена велика кількість програм, які працюють в фоном режимі, але не потребують з’єднанні з інтернетом. В такому випадку вони займають велику кількість ресурсів комп’ютера, і в результаті цього, залишається зовсім мало можливостей для швидкої роботи інтернет-браузера. Якщо ви вважаєте, що деякі з цих програм вам не потрібні, то краще їх видалити або включати їх тільки тоді, коли це необхідно.
 • Ще одна причина повільного інтернету — це неправильна робота антивірусних систем. Такі антивіруси як Касперський або EsetNOD32 можуть істотно впливати на швидкість роботи інтернету. Проте не рекомендується працювати в інтернеті без використання антивіруса, так як це може пошкодити ваш комп’ютер. Існують віруси, здатні вкрасти ваші особисті дані і навіть зламати системні пристрої комп’ютера. Суть проблеми в тому, що антивіруси можуть бути неправильно налаштовані, що сильно впливає на швидкість інтернет-з’єднання.
 • Також швидкість інтернету залежить і від іншої сторони. Якщо сайт, на якому ви знаходитеся передає інформацію по низько швидкісним каналам у уникнення перевантаження, тоді ви ніяк не зможете збільшити швидкість цього з’єднання. В даному випадку не варто переживати. Це залежить не від вас. Ви можете відвідати сайт в той час, коли число його користувачів одно невисоким значенням. Наприклад, вночі.
 • «Запах можна описати так, що він знайде і смак і колір. А коли від слів виходять ніжність і аромат, тоді … тоді треба частіше відключати модем.» (Януш Леон Вишневський «Самотність в Мережі»)

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.