Чому флешка не відкривається?

Зовнішні накопичувачі інформації — це дуже зручно. На сьогоднішній момент існують зовнішні носії, які можуть вміщати в себе величезні кількості найрізноманітніших даних. Основна їх перевага — це довговічність та зручність використання. Поговоримо трохи про флешках і про причини того, чому вона може не відкриватися. Отже:

Чому флешка не відкривається?

Перш за все, потрібно впевнитися в тому, що флешка вже підключена до комп’ютера. Якщо вона підключена, тоді потрібно перевірити її положення в гнізді USB. Справа в тому, що деякі флешки можуть бути встановлені в USB роз’єм будь-якою стороною. Як відомо, тільки одна сторона флешки є робочою. Спробуйте перевстановити флешку іншою стороною і тоді вона почне свою роботу.

Ще одна причина того, чому не відкривається флешка — це її формат. Вашу флешку могли форматувати і перевести в іншу систему даних, яка не дозволяє їй працювати в системі вашого комп’ютера. Складно, однак, уявити, що вашу флешку могли форматувати без вашого відома, оскільки ця процедура робиться не за одну секунду і потрібні руки людини, щоб форматувати носій. Тому цілком можливо, що ви форматувати флешку самостійно для яких цілей і забули про це. Існують програми, які здатні повернути в дієздатна стан вашу флешку. Ви легко зможете відшукати їх в інтернеті. Ось, чому флешка не відкривається.

Флешки — це дуже міцний пристрій, який рідко виходить з ладу. Якщо ж все таки ви зіткнулися з проблемою некоректної роботи флешки, тоді ми сподіваємося, що наша стаття виявиться для вас корисною.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Комп'ютери. Додайте в закладки постійне посилання.