Чому дитина скрипить зубами уві сні?

З проблемою скреготіння зубів стикаються і діти дорослі, але чому дитина скрипить зубами уві сні?

Якщо малюк уві сні скрипить зубами, найімовірніше, що він дуже напружений. У нього можуть бути труднощі в школі, він може відчувати великий стрес або відчувати лють. Але не можна сказати однозначно, що скреготіння зубами уві сні — тільки психологічна проблема. Так же воно може свідчити про неправильне прикусі або стирчать пломбах. Тому в першу чергу зверніться за допомогою в стоматологію.

Не залишайте без уваги цю проблему, тому що скреготіння зубами швидше за все призведе до хвороб зубів і ясен і навіть до захворюванням вух і щелепи. У дитини можуть початися головні болі, спазми шийних м’язів.

Спробуйте дати малюкові перед сном тверду їжу, наприклад, яблука. Це втомить м’язи щелепи і розслабить їх.

Поговоріть з дитиною про те, що його турбує. Сходіть в школу, можливо, вчитель підкаже вам про складнощі в навчанні або спілкуванні з іншими дітьми. Допоможіть йому справитися з цими негараздами.

Перед сном можна робити розслабляючий масаж спини і шиї. Привчіть дитину приймати перед сном ванну, додайте в неї заспокійливі масла і трави. Не сваріть і не навантажуйте домашніми справами. Вислуховуйте його і приймайте участь у його житті.

Можна вдатися і до такої методикою: нехай дитина закриє очі і спробує сконцентрувати свою увагу на точці між бровами, нехай він у цей момент представить якусь картинку. Така вправа сприяє розслабленню абсолютно всіх м’язів обличчя і допомагає усунути скреготіння зубами.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.