Чому чоловіки не хочуть одружуватися?

Чому чоловіки не хочуть одружуватися? Думаю, тому ж, чому і жінки. Не час, зайняті роботою, немає грошей, не хочеться змінювати звичний лад життя і ще багато різних причин. Але, давайте детальніше.

 • Чоловіки дуже сильно бояться відповідальності. Тобто не самої відповідальності, а того факту, що вони можуть не впоратися. Коли ви зустрічаєтеся, він може в будь-який момент піти, а якщо одружився, то це зробити не так то просто. Він зобов’язаний оберігати, піклуватися, утримувати, врешті-решт. Треба сказати, що дуже добре, якщо чоловік це все усвідомлює. В такому разі нехай він боїться цієї відповідальності. Коли небудь він зробить цей крок. І це станеться, коду він буде впевнений у своїх можливостях.
 • У відносинах з Вами йому достатньо лише сексу. В цьому випадку, можу сказати, що Ви просто не його жінка, а він — не Ваш чоловік.
 • Їм і так добре і не хочеться нічого міняти. Ви вже давно живете разом, так до чого ж щось міняти? Витрачати зайві гроші на весілля, метушитися у її підготовці. Та й що дасть цей штамп в паспорті. Так міркують багато чоловіків, що живуть в цивільному шлюбі. Додам, що в такій ситуації багато жінок просто втомлюються небудь доводити і продовжують жити, як жили.
 • Дуже дорожать своєю свободою і бояться її втратити. До цієї теорії схильні чоловіки до 30 років. Їх захоплюють різні жінки, вони надані самі собі. Але з роками приходить усвідомлення того, що сім’я важливіша вервечки друзів і подруг. Та й секс стає не так важливий, як відносини. Бувають, звичайно, екземпляри, які і в сорок і в п’ятдесят все ще цінують свою свободу, але це вже інша історія.
 • Досвід. Чоловіки, які були колись одружені з великою обережністю зроблять ще один такий же крок. На них тисне досвід минулих помилок, особливо якщо його колишня дружина не виправдала його очікувань, обдурила або зрадила його. Часто такому чоловікові потрібні роки, щоб почати все спочатку і перестати рівняти всіх жінок під одну гребінку. На такого чоловіка не варто тиснути і наполягати на швидке весілля. Якщо він одружився один раз, то одружується і в другій, просто йому потрібен час. Прийміть цю обставину і ваша мрія, швидше за все, здійсниться.
 • Молодість. Сьогодні рідко зустрінеш шлюби з чоловіками 20-23 років. Чоловіки в цьому віці амбітні, у них гора планів. Вони мріють про багатство, подорожі, успішної кар’єри і про багатьох жінок. Ну, чтож. Просто ще не прийшов його час одружуватися.
 • Схильність чоловіків до інфантильності. Такі чоловіки, як правило, прив’язані до матері, вони не готові щось вирішувати за іншу людину, як вогню, бояться відповідальності, несамостійні, егоїстичні. Такий чоловік, дівчатка, нам точно не потрібен!
 • Як бачимо, на все є свої пояснення. Спробуйте зрозуміти, який чоловік поряд з вами. І не варто втрачати час на тих, хто з вами його просто проводить. У той же час подивіться на себе зі сторони, може бути, і Ви не створюєте враження майбутньої дружини і господарки будинку, це важливо!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.