Чому чоловіки брешуть?

Кожному в своєму житті, так чи інакше, доводитися стикатися з такою неприємною річчю, як брехня. Брехати можуть усі: і жінки, і чоловіки, і діти. Причини брехні можуть бути дуже різні. Сьогодні ми спробуємо з’ясувати мотиви чоловічого брехні.

Чому чоловіки брешуть?

Часто чоловіки уникають говорити всю правду до кінця своїм коханим або розповідають їм відверту брехню. Вважається, що жінки більш схильні до брехні, але це не так! Дані статистики свідчать, що представниці прекрасної статі обманюють в середньому 3 рази на день, в той час як чоловіки брешуть 5 разів за добу.

Випадки, в яких чоловіки брешуть:

 • брешуть про кількість випитого алкоголю;
 • якщо їм сподобалася інша дівчина;
 • якщо вони змінили;
 • виправдовує покупку дорогою, але непотрібної речі, перебільшуючи її значущість;
 • якщо вони йдуть розважатися, а свою подругу залишають вдома одну.
 • Причини чоловічого брехні:

  Чому чоловіки брешуть жінкам? Причин може бути безліч, іноді це «брехня в порятунок», яка допомагає зберегти душевний спокій супутниці життя.

 • Піднятися в жіночих очах. Особливо це актуально на початковому етапі залицяння, коли чоловікові важливо виділитися з натовпу інших представників сильної статі, підвищити свій соціальний статус, постати перед жінкою в самому виграшному світлі. Він може прикрашати свої достоїнства і приховувати свої недоліки. Чоловік спробує йти на всілякі хитрощі, в тому числі і на брехню, щоб швидше схилити свою партнерку до сексу.
 • сховати мої минулі стосунки. Часто чоловіки мовчать про те, скільки жінок у нього було, і що це були за жінки. Зазвичай це робиться для того, щоб огородити кохану від непотрібних думок: «раптом вона була кращою, ніж я?». Зустрічаючи на вулиці колишню пасію, вони часто роблять вигляд, що не знайомі. Робити цього не варто — адже одного разу спійманий на брехні чоловік може втратити довіру своєї обраниці назавжди.
 • сховати, де був насправді. На питання дружини: Ти де був?, Чоловік рідко відповість правду, що пиво пив з друзями, хоча це заняття цілком необразливо. Він краще придумає історію про тривале нараду або про недописаний квартальний звіт. Причиною може бути небажання турбувати кохану, давати їй їжу для підозр (менше знає, міцніше спить). Або він не хоче щоб дівчина стала пиляти його за те, що він проводить час з друзями, а не з нею. Так же чоловік може придумувати приводи, щоб пізніше повертатися додому через бажання уникнути якоїсь рутинної роботи по дому.
 • сховати свої реальні почуття чи їх відсутність. Часто чоловіки кажуть: «І я теж люблю тебе, дорога!» Хоча насправді нічого подібного не відчувають, або навіть вже будують відносини з іншою жінкою. Їх самолюбству лестить, що здобули любов декількох жінок. Тому вони продовжують відносини з обома. Інша причина — нерішучість і небажання ображати колишню кохану жінки. Часом чоловікові не вистачає сміливості розставити всі крапки над «i». Він сподівається, що все вирішитися якось само собою.
 • Приховати зраду. Ну тут зазвичай має на меті, зберегти відносини, які його повністю влаштовують. Так, у нього бувають інтрижки на стороні — але це лише випадковий секс, через який чоловік не має наміру втрачати постійну партнерку. Тому, якщо вже він змінив, то всіма силами буде намагатися приховати цей факт. Тому, милі жінки, чи так уже вам потрібно докопуватися до правди?
 • Є ще одна причина, чому чоловік бреше. І ця причина — сама жінка. Часто вона позбавляє чоловіка особистого простору і часу. У кожного можуть бути свої інтереси, і до них треба ставитися шанобливо. Припустимо, чоловік хоче поїхати на вихідних з друзями на рибалку, а дружина влаштовує істерику. Що чоловік зробить наступного разу? Звичайно йому легше збрехати, придумати робить роботу або відрядження. Краще збрехати, але зберегти душевний спокій, ніж стати свідків чергового скандалу. Часто пані самі штовхають своїх кавалерів на цю слизьку доріжку. Тому, дорогі жінки, перш ніж звинувачувати свого супутника у брехні, подивіться на себе зі сторони!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.