Чому чоловіки бояться жінок?

На питання, чому чоловіки бояться жінок, знайдеться величезна кількість відповідей. Першим ділом ми пропонуємо покопатися в психіці боязливих чоловіків. Швидше за все, у такого чоловіка мама має авторитарний характер. Отже, подібний страх навіяні чоловікові з дитинства. Він слабкий характером, підпорядковується жінкам і шукає прототип своєї мами. Але сильній жінці він буде не підтримкою, а тягарем.

Чому чоловіки бояться сильних жінок

По-перше, погодьтеся, якщо сильна жінка постійно доводить, що вона сильна, то жити в цій боротьбі стає нестерпно. Якщо амбіції стають важливіше людських відносин, то сильну жінку не витримає не тільки чоловік, але і взагалі хоч якісь люди. По-друге, навіть сильному чоловікові може подобатися слабка по психотипу дівчина. Йому приємно за нею доглядати, піклуватися, а сила характеру зовсім не є для нього якимось особливим перевагою в жінці. Більш того, домагатися сильної жінки і жити з нею буває вкрай енергозатратно. Люди природним чином тягнуться до легких шляхів. Мабуть, з цієї ж причини чоловіки часто уникають красивих жінок.

Чому чоловіки бояться красивих жінок

Краса жінки для чоловіка є сигналом, що йому доведеться боротися з конкурентами. Далеко не всі чоловіки готові до такої боротьби, навіть якщо зовні вони таке бажання демонструють. Їм легше знайти менш красиву і, можливо, менш впевнену в собі дівчину. Чоловіки часто знають або інтуїтивно відчувають, що не дуже гарні жінки не так упевнені в собі (цим навіть користуються пікапери), оскільки в дитинстві і підлітком віком краса для дівчаток і дівчат є фактором, що дозволяє їм займати домінуюче становище серед одноліток. Ці підліткові комплекси переносяться і в доросле життя, і не дуже гарна жінка може стати ще й закомплексованою, що, однак, може сприяти її особистого щастя. Науково доведено, що люди шукають подібних собі в пару, також і те, що любов робить чоловіка боязким. А гарних людей все-таки менше, ніж звичайних або некрасивих. Тому красивим жінкам доводиться довше чекати собі рівню, а якщо не чекати, то й і пошуки потрібно вести більш ретельні. Чим вище запити, тим складніше їх виконати.

Красивим сильним жінкам пропонуємо не скаржитися на долю, а то як же вони можуть називати себе сильними? І знайомитися, а також грамотно вибудовувати відносини з чоловіками самостійно так, щоб вони від вас не тікали.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.