Чому чоловік не хоче дружину?

v Відео — «Чому чоловік не хоче жінку»

Відмінні відносини в шлюбі — це прекрасно. Але на жаль, часто буває так: спочатку у подружжя все добре да гладко, а з часом спливають неприємні камені, які можуть потопити любовну човен. Але на щастя, з більшістю з них можна впоратися. Один з таких каменів — відмова чоловіка від сексу. Чому чоловік не хоче дружину і що робити в такій ситуації? Причини можуть бути абсолютно різні. Давайте по порядку розглянемо самі часто зустрічаються:

 • Він втомлюється. Причому втомлюватися він може по-різному. Наприклад, чоловік багато працює, а ввечері мріє скоріше лягти спати, а не займатися любовними втіхами. Або він постійно ініціативний і активний в ліжку, а Ви тільки зриваєте плоди його праці. Природно, він від цього теж втомлюється. Найкраще, що Ви можете зробити, — взяти частину ініціативи на себе. Пестьте чоловіка після роботи, частіше займайтеся сексом в тих позиціях, де активна жінка, намагайтеся доставити йому задоволення, коли він розслабляється.
 • Рутина вбиває романтику і бажання. Навіть якщо Ви розумниця-красуня, вдома завжди чисто і є смачна їжа, ось тільки секс кожен день — по одній і тій же схемі, то і в цьому випадку чоловік перестане Вас хотіти. Чоловіки дуже сексуальні від природи, при цьому вони люблять новизну. Урізноманітніть ваш секс! Варіантів — море! Іграшки, рольові ігри, нові місця, еротична білизна та одяг, нові пози. Зробіть чоловікові сюрприз. Придумайте для нього щось, що йому точно сподобається, і коли він прийде додому, нехай буде приємно здивований!
 • Захворювання. Тут все зрозуміло. Секс не приносить чоловікові радості, тому потрібно спочатку повністю вилікуватися, а вже потім досягати нових сексуальних вершин.
 • Ви перестали цікавити Вашого чоловіка в сексуальному плані. У пояснення цьому також є безліч причин. Це можуть бути зміни в зовнішності, які роблять Вас непривабливою. Наприклад, Ви сильно поповніли. Також причиною часто є жіноче поведінку. Сварки, причіпки до чоловіка, критика його вчинків, лайки і грубі слова — як результат — цілком обгрунтовану відмову чоловіка від сексу. Коли у відносинах негаразди, то і бажання не виникає. Яких жінок чоловіки хочуть? Тих, хто виглядає сексуально і захоплюється своїм чоловіком. Так станьте для нього такий!
 • У чоловіка є коханка. Це означає, що вона для нього набагато більше сексуальна, ніж Ви. Сидіти і ридати не варто, закочувати істерики і сцени теж не треба. Якщо Ви впевнені, що у чоловіка є коханка, і хочете його повернути, то Вам треба діяти хитро. Якщо чоловік не в курсі того, що Ви знаєте про існування суперниці, то нехай і не знає далі. Ваше завдання — стати для чоловіка більш сексуальною, ніж вона. Ви повинні поміняти себе як в зовнішності, так і в поведінці. Можете постежити за коханкою, але копіювати її не потрібно. Уважно вивчіть її, і з’ясуйте, що ж так чіпляє Вашого чоловіка до неї. Вам потрібно стати для нього такий же, але тільки в тисячу разів краще.
 • Ви занадто ініціативні в ліжку. Чоловік за своєю природою — лідер, тому ініціатором сексу повинен частіше виступати він. Коли Ви постійно вимагаєте від нього сексу, починаєте все робити перша і зберігаєте в ліжку домінуючу позицію, Ви закладаєте в чоловічій психіці зачатки неповноцінності. Він думає, що не здатний доставити Вам задоволення, тому й сексу йому не хочеться. Перекиньте на чоловіка його основну роль! Дайте йому відчути себе чоловіком, який живе зі слабкою та ніжною жінкою. Може бути й інша причина: у вас з партнером різний сексуальний темперамент. Ви — більш темпераментна, він — менш. Це природа, а йти їй наперекір — собі дорожче. В цьому випадку змиріться з ситуацією, займайтеся сексом тоді, коли хочете обидва, а коли чоловік Вас не підтримує, удовлетворятйе себе мастурбацією і різними секс-іграшками. І пам’ятаєте, в цьому немає нічого ганебного!
 • Чоловік віддає перевагу Вам порнографію. Поспостерігайте за тим, що він дивиться і що його найбільше збуджує. Постарайтеся відтворити схожу ситуацію в житті. Якщо це неможливо або не допомагає, краще всього звернутися до сексолога або психотерапевта, він допоможе вирішити проблему.
 • І нарешті, спробуйте побувати недоторкою деякий час. Це захоплююча гра допоможе розбудити в чоловікові сексуальний темперамент. Він не хоче сексу? Будь ласка! Ви не займаєтеся цим деяку кількість часу. При цьому перестаньте наполягати на близькості. Ви спокійно спілкуєтеся з чоловіком, але намагаєтеся потрапляти йому на очі в еротичному білизна або дуже красивою збудливою одязі. Коли він Вас захоче, м’яко відмовтеся від сексу. І коли пройде достатня кількість часу (як довго — вирішувати Вам), чоловік настільки «замаринується», що потім сам стане просити Вас про секс! А Вам потім потрібно буде просто підтримувати його бажання.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.