Чому червоніє обличчя від алкоголю?

У деяких людей після прийому алкоголю, причому будь-якого, червоніє обличчя. З чим це пов’язано і чому червоніє обличчя від алкоголю, спробуємо розібратися.

Учені з Америки та Японії провели ряд досліджень на дану тему і дійшли висновку, що такі ознаки як почервоніння обличчя, часте биття пульсу, нудота і блювота при вживанні алкогольних напоїв бувають у людей, які входять до групи ризику ракових хвороб стравоходу. Це прояв є спадковим. По суті — це малий вміст в організмі ферменту, який відповідає за переробку речовин, які потрапляють в кров при вживанні алкоголю.

З такою проблемою найчастіше стикаються люди, які страждають алкогольною залежністю, т.к. виявляється вона при надмірному вживанні алкоголю. Цим людям потрібно терміново кидати пити, в іншому випадку ризик захворювання раком дуже високий.

Відсутність або малий вміст цього ферменту в організмі людини призводить до поганого засвоєння алкогольних напоїв, супроводжується підвищеним тиск. Під тиском в свою чергу лопаються кров’яні капіляри і обличчя червоніє.

Якщо у вас червоніє обличчя при вживанні в малих дозах, просто зверніться до лікаря, він скоректує ваше давленіе.Откажітесь від частого вживання алкоголю.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.