Чому бурчить в животі?

Трапляється так, що ваш живіт привертає увагу до себе? Бурчання в животі іноді складає певні незручності, коли ви знаходитесь на людях, а живіт починає видавати різні звуки.

Чому бурчить в животі

Раніше існувала версія, що звуки з шлунку, які ми називаємо бурчанням, виробляються, коли людина голодна. Причин бурчання в животі декілька:

 • Для початку подивимося на те, чим ми харчуємося. Працюючий в офісі людина, як правило, вранці випиває чашку кави з бутербродом, в обід фаст-фуд або перекус, а ввечері вдома готує щільний вечеря і наїдається до відвала. Можливо, його це цілком влаштовує. А ось шлунок буде точно незадоволений таким раціоном і режимом харчування. Як йому не обурюватися і не бурчати після такого?
 • Також подумаємо про своїх улюблених напоях. Любителям коли, та й взагалі будь газованої води, а також коробкових соків, теж не варто дивуватися. Слід негайно звернути увагу на своє здоров’я! Корисним таке питво не назвати, звідси і проблеми з животом.
 • Бурчання в животі свідчить про якісь порушення в шлунково-кишковому тракті. А причиною порушення може бути і малорухливий спосіб життя, сидяча робота. Ох, як втомилися ви за робочий день. І прийшовши додому, відразу валитеся з ніг. Всі розуміємо, але робіть хоча б з ранку гарну зарядку, ходіть на роботу пішки, здійснюйте піші прогулянки на ніч.
 • Деякі бактерії, що потрапили в шлунок людини, теж чинять негативний вплив на його життєдіяльність. Вони активно розмножуються у вас в організмі, а ви потім страждаєте від дискомфорту і бурчання.
 • Потрібно правильно харчуватися, більше рухатися і не запускати різні захворювання, не лінуватися звертатися до лікаря і виконувати всі його вказівки.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.