Чому болить низ живота?

Здоров’я — це те, що дано нам природою. Потрібно дуже уважно стежити за своїм організмом і при перших же симптомах звертатися до лікаря. Наша стаття сьогодні присвячена болів в районі живота. Поговоримо більш детально про те, що може боліти внизу живота, які органи можуть бути не в порядку, ну і найголовніше, яким чином можна від цих болів позбутися. Отже:

Чому болить низ живота?

Як правило, болі внизу живота — це тривожний синдром в гінекологічній практиці. Таким чином, найчастіше саме жінки скаржаться на біль внизу живота. Насправді цілий ряд причин викликає болі в зазначеній галузі. Це можуть бути захворювання органів черевної порожнини, статевих органів, хребта і так далі.

Давайте звернемося до найпоширеніших больовим зонах:

 • Хворобливі відчуття в правому боці нижньої частини живота. Болі носять досить гострий характер і проявляються з певною періодичністю. В даному випадку можна говорити про наявність проблем з апендиксом. Необхідно хірургічне втручання.
 • Болі внизу живота. Дуже часто захворювання кишкового тракту супроводжуються сильними болями внизу живота, нудотою, блювотою і відсутністю апетиту. При сильному болі рекомендують викликати швидку допомогу.
 • Біль внизу живота і в попереку. Даний вид болю характерний для патології сечових шляхів. Сечовипускання затрудненно і супроводжується болем. Виділення, а саме сеча може містити кров. При виявленні симптому слід негайно звернутися до лікаря.
 • Ну а тепер давайте звернемося до списку симптомів, за допомогою яких можна діагностувати який саме орган потребує лікування:

 • Нудота і гіркота в роті — самі явні ознаки того, що печінка функціонує неправильно. Печінка — це дуже важливий орган, який життєво необхідний для нормальної роботи нашого організму. Печінка одночасно виконує цілий ряд функцій і вирішує безліч завдань — від допомоги в травленні до кровопостачання.
 • Слабоінтенсівние або інтенсивні болі в шлунку слід діагностувати по-різному. Приміром, люди, які страждають від хронічного гастриту відчувають біль малої інтенсивності. Різкі і сильні болі можуть бути симптомом цілого ряду захворювань — від отруєння до раку. Як правило, болі в животі виникають після вживання їжі.
 • Біль в шлунку з’являється незалежно від того, чи брали ви до цього їжу чи ні. Такий стан справ характерний для захворювання кишечника. Також ниючі болі і болі переймами виникають при захворюваннях кишечника.
 • Що ж робити при болях? Як собі допомогти і до кого можна звернутися? Насамперед пам’ятайте, що будь-яка біль — це сигнал організму про те, що один або кілька органів працюють неправильно. Прислухайтеся до свого організму, звертайтеся до лікаря при будь-яких тривожних симптомах і постарайтеся з’ясувати до кінця, чому болить низ живота, з чим пов’язаний такий дискомфорт? Тільки справжні професіонали можуть надати вам дійсно кваліфіковану допомогу. Тільки лікар зможе порадити як діяти далі. Самолікування — це теж добре, але зі здоров’ям, як відомо, жарти погані.

  Ми не хочемо брати на себе відповідальність і радити вам препарати для самостійного лікування. Існують відомі препарати, які полегшують біль. Ними можна скористатися в будь-якому випадку. Ну а весь інший курс лікування повинен лягти на вас і на вашого лікаря.

  Якщо ви діагностували отруєння їжею, то можете допомогти своєму організму справитися з симптомами за допомогою звичайної води і активованого вугілля. Потрібно випити одну таблетку активованого вугілля на кожен десяток кілограм вашої ваги. Тобто якщо ви важите 60 кілограм, то вам необхідно випити 6 таблеток активованого вугілля. Пийте побільше хорошої очищеної води. У момент отруєння організму не вистачає рідини.

  Наша здоров’я — це запорука успішного і щасливого життя. Ніколи не забувайте про те, що найважливіший ресурс, який може рухати наше життя вперед, — це ми самі. Витрачайте гроші і час на турботу про себе і про своїх близьких. Не можна ставитися до питань охорони здоров’я легковажно. Ми живемо в світі, повному небезпечних негативних впливів на людський організм. Для того, щоб протистояти цим чинникам, необхідно стежити за своїм здоров’ям і за своїм ставленням до навколишнього світу.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.