Чому болить куприк?

Будь-який біль негативно позначається на нашому загальному стані. Дивно, але один проблемний ділянка має звичку впливати на весь організм! Сьогодні, ми поговоримо про біль в куприку. Отже:

Чому болить куприк?

Біль в куприку — це загальний симптом, який називається кокцигодинія. Вона може бути викликана різними причинами. Наприклад, це може бути травма, яка сталася недавно або вже давно. Також, болі в куприку можуть викликати захворювання сечостатевої системи, невралгічні проблеми, захворювання прямої кишки, складні пологи, гінекологічні захворювання, запалення органів черевної порожнини, а також запалення суглоба між хрестцем і куприком.

Чому болить куприк при вагітності?

Ось кілька причин:

 • При вагітності змінюється структура скелета, а саме тазової області. Болі пов’язані з тим, що кістки зсуваються зі своєю звичайною позиції для того, щоб дитина могла легше пройти через родовий канал під час пологів.
 • Часто відбувається защемлення нерва, який виходить з куприка. Це також пов’язано зі зміною фізіології при вагітності.
 • Якщо існує загроза передчасного переривання вагітності, то потрібно пам’ятати, що це може відбитися у вигляді болю в ділянці куприка.
 • Появи запальних процесів внизу живота. Запалення придатка матки, маткових труб або яєчників також є поширеними причинами болів в куприку.
 • Чому болить куприк після пологів?

  Перш за все, потрібно знати про те, що болі в області куприка після пологів — це звичайний стан матері після пологів. Через деякий час болю повинні вщухнути. Потрібно обов’язково звернутися до лікаря, якщо біль в куприку не вщухає. Зазвичай, ці болі пов’язані з защемленням нерва в результаті пологів. Найголовніше після пологів — це процес відновлення матері для того, щоб вона змогла повністю забезпечити всі потреби своєї дитини. Не нехтуйте консультаціями з лікарем. Подбайте про себе і ви зможете дати дитині більше. При будь-яких болях, які вас турбують, потрібно сходити на прийом до лікаря. Здоров’я — це ваш головний ресурс.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.