Чоловічі вміння, які справляють враження на жінок: навчитеся танцювати і готувати

Чоловічі журнали та інтернет-ресурси періодично публікують результати опитувань , в яких жінки пояснюють, що приваблює їх у чоловіках. Прочитавши декілька статей на цю тему, можна випробувати праведний гнів через непояснених протиріч: частина жінок підкреслює, що чоловік повинен бути емоційним і чутливим, в той час як інші переконані, що ніщо не збуджує так, як чоловіча незалежність і відстороненість. Інакше кажучи, жінки хочуть бачити в чоловіках прямо протилежні якості.

Але це ще не все, що не піддається поясненню. Справа в тому, що у кожної жінки власне уявлення про мужність, тому важко об’єднати всі збуджуючі жінок якості в одну або дві характеристики, які напевно не залишать жінку байдужою. Втім, є деякі навички та вміння, які вбивають жінок наповал. Навички, які традиційно асоціюються з чоловічим характером, вміння, які видають у чоловікові тонко почуває натуру і різнобічно розвинену особистість.

Деякі з цих умінь не вимагають особливої підготовки, а тільки додатку деяких зусиль, інші, навпаки, дуже важко освоїти, особливо в зрілому віці. Головне, пам’ятайте, що для чоловіка, який поставив перед собою мету, немає нічого неможливого, — і у вас все вийде.

Володіння іноземними мовами

Безсумнівно, це найскладніше уміння в нашому списку, адже вивчати іноземну мову в зрілому віці дуже важко. Володіння іноземною мовою — це або свідоцтво вашої захопленості (вам не шкода було витрачати час і зусилля), або вашого марнославства (ви хочете справляти враження на оточуючих). Обидві ці якості інтригують жінок. Враження буде особливо сильним, якщо про це вашому вмінні жінка дізнається випадково (або як би випадково), тобто ви не виставляєте його напоказ, а демонструєте в підходящий момент. Очевидно, що за ніч мову вивчити неможливо, але можливості для цього безмежні: стаціонарні курси, індивідуальні заняття з репетитором, аудіо-та відео-курси, посібники та підручники для будь-якого рівня, численні інтернет-ресурси. Словом, щоб вивчити іноземну мову, потрібно тільки трохи наполегливості — і час.

Уміння грати на музичному інструменті

перше, вміння грати на музичному інструменті, нехай навіть на рівні любителя, справляє враження на всіх, як на жінок, так і на чоловіків. Хочете ви того, чи ні, воно багато що говорить про ваш характер. Але якщо чоловік просто мовчки нарахує бали на вашу користь за оволодіння цим непростим в усіх відношеннях умінням (для цього потрібно музичний слух, артистизм, наполегливість, та й взагалі це праця), жінка сприйме його як ознака тонкої душевної організації, яку вона, можливо, і не розгледіла б, якби ви не взяли в руки гітару або сіли за піаніно.

Уміння ремонтувати автомобіль

Вивчення премудростей лагодження автомобіля може здатися справою не з легких, якщо до цього моменту ви були не в ладах з технікою, але на щастя вам потрібно знати не так вже багато. Вам потрібно знати достатньо для того, щоб тримаєш автомобіль в справному стані і своєчасно визначати поломки (особливо якщо поруч дівчина). Погодьтеся, ви навряд чи справите враження на дівчину, якщо просто відкриєте капот і будете із задумливим виглядом витріщатися на нутрощі машини. Крім того, знання основ автомеханіки вбереже вас від зайвих витрат при спілкуванні з безчесним механіком

Уміння танцювати

Якщо і існує вірний спосіб продемонструвати одночасно впевненість в собі, легкий характер і веселу вдачу, то це, без сумніву, танець. На перший погляд, у танці немає нічого складного — знай ворушись, ритмічно рухайся, і делов капелюсі! А як саме ти це робиш не так уже й важливо. Заковика в тому, що багато чоловіків стеняются танцювати, так як вважають, що у них проблеми з координацією рухів, або просто переконані, що танці — не чоловіче заняття. Жінки з ними не погодяться.

Кулінарні уміння

Щоб оволодіти цим умінням, не потрібно записуватися на курси і витрачати гроші на дорогий посуд — почніть з малого. Будь-яка жінка, незалежно від її віку, статусу і національності, буде приємно здивована, якщо чоловік проявить свої кулінарні здібності, особливо за власною ініціативою і з упевненістю, що видає чималий досвід. Тому рекомендуємо почати шлях до вершин кулінарної майстерності з досконального вивчення декількох нескладних рецептів. Після освоєння класичних страв (наприклад, навчившись готувати ідеальний стейк і гарнір до нього) поступово розширюйте свій кулінарний репертуар на свій розсуд

Заняття спортом

Скільки б жінки не твердили про те, що хочуть бачити поруч із собою чутливого і емоційного чоловіка, вони навряд чи мають на увазі скиглія і істерика. Ні, вони мріють саме про чоловіка — сильний і сміливий. А чоловік повинен займатися чоловічим спортом, потіти і стискати зуби від напруги. Можливо, ваші успіхи на полі для гольфу справлять враження на колег по роботі, але на жінку …? Навряд чи. От якби ви займалися боксом, футболом, хокеєм або іншим «тестостеронових» видом спорту, жіноча увага було б вам забезпечено.

Майстер на всі руки

До цієї обширної категорій умінь відноситься все, що, як передбачається, повинен робити чоловік як глава сім’ї і господар будинку. Це аж ніяк не так складно, як здається (набагато простіше, ніж навчитися лагодити машину). Головне — мати у своєму розпорядженні відповідні інструменти і не боятися забруднити руки. У світі навряд чи знайдеться річ, інструкції з лагодження якої не можна знайти у всесвітній павутині, але жінки все одно не можуть стримати захоплення, якщо чоловік благородно бере на себе роль посередника між ними і технікою.

Хороший коханець

Секс важливий, причому для жінок секс нерідко важливий не сам по собі, а як демонстрація і підтвердження емоційної близькості. Для жінки секс — це не просто акт фізичного кохання. Це своєрідний індикатор вашого до неї ставлення. Отже, якщо ви турботливий коханець, який думає про партнерку і хоче принести їй задоволення, — значить, ви добре до неї ставитеся. А якщо думаєте тільки про себе або взагалі не думаєте … Повірте, жінка зробить висновки.

Уміння добре одягатися і доглядати за собою

У кожного чоловіка власний стиль, який, можливо, формувався роками. Але існує чітке розходження між ретельно культивований недбалістю і небажанням (чи невмінням, що в даному випадку одне і те ж) стежити за собою, своїм одягом і зовнішністю. Краще виглядати занадто доглянутим, ніж недоглянутих взагалі. Немає нічого складного в тому, щоб вранці приділити півгодини туалетним процедурам: чисто поголитися, прибрати волосся в носі і вухах, почистити зуби ниткою, укласти волосся. Жінки часто скаржаться, що чоловікам просто плювати на те, як вони виглядають. Така зневага до власної зовнішності дуже насторожує жінок, адже свідчить насамперед про ліні або відсутності сили волі.

Уміння підтримати розмову

На перший погляд, вміння підтримати розмову не здається таким вже особливим і цінним. Будь-який чоловік може годинами тріпатися з друзями про автомобілі, техніку або жінках. Але розмова з дівчиною — особливо малознайомою дівчиною, якій ви хочете сподобатися, — зовсім інша справа. Бути цікавим співрозмовником — це не просто рідкісне вміння; це самий справжній талант, який потрібно постійно розвивати.

Уміння не просто слухати, а слухати уважно, вникаючи в почуте — ось що важливо. Ви ж хочете, щоб дівчина сприймала вас як впевненої у собі, але при цьому уважного чоловіка? Золоту середину знайти нелегко, але вона існує.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.