Чого жінки чекають від чоловіків — стабільність, надійність, грунтовність

Ні для кого не секрет, що чоловіки відрізняються від жінок. Навряд чи для когось буде новиною, що у чоловіків і жінок різні пріоритети у відносинах. Чого ж чекають жінки від чоловіків? Відповідей на це питання рівно стільки ж, скільки існує в природі типів жінок: молодих, не дуже молодих, повних, худих, балакучих, мовчазних, красивих і не дуже.

Між тим, при всій розмаїтості змінних одна складова ідеальних відносин залишається постійною, незалежно від учасників. Відмінна риса всіх чоловіків у тому, що вони будують відносини з обачністю і навіть обережністю. Жінки ставляться до цього серйозного справі більш скрупульозно. Вибираючи супутника життя, вони не тільки пред’являють до нього величезний список вимог, але й готові докласти чимало зусиль, щоб перетворити чоловіка в ідеал своїх мрій. Але, незважаючи на жіночу балакучість і пристрасть до з’ясування відносин, чоловікам часто важко зрозуміти, що ж саме потрібно жінкам для повного щастя.

Так чого ж хочуть жінки? Просто бути щасливими! Але тільки вони не говорять про це прямо. Якщо ви навчитеся говорити з жінкою на її мові, навчитеся мовчати, коли хочеться відповісти, обіймати, коли хочеться піти, говорити правду, нехай навіть це заподіює біль, бути чоловіком, в якому вона може бути впевнена, і любити її, як самого себе, ви більше не будете питати, чого хочуть жінки. Вони будуть питати вас про ваші бажання і з радістю їх виконувати.

Ось лише деякі речі, які жінки особливо цінують у чоловіках:

Висока оцінка навколишніх

Жінці потрібно знати, що її чоловік викликає непідробний інтерес і в інших жінок. Особливо жінок приваблюють чоловіки з легким скандальним флером і трохи сумнівною репутацією. Тому чоловік з супутницею (особливо красивою) викликає у жінок набагато більший інтерес, ніж чоловік, який гуляє сам по собі. Як не парадоксально, але це факт: найпростіший (і випробуваний) спосіб спокусити жінку — викликати у неї ревнощі. Жіноче суперництво — велика річ!

Обгрунтованість

Жінці потрібна стабільність, порядок, впевненість у завтрашньому дні. Їй потрібен чоловік, на якого можна покластися. Якщо ви говорите, що повернетеся додому до дев’ятої вечора, будьте вдома о дев’ятій вечора. Запізнюєтеся? Зателефонуйте і попередьте, що затримаєтеся. Чоловікам часто важко зрозуміти різницю між підтримкою і тотальним контролем. Створення міцного фундаменту відносин і стабільність ще не означає, що у ваших стосунках зникла непередбачуваність, і ви пов’язані по руках і ногах. Любов повинна бути для вас не милицею, а опорою. Міцної зв’язком, в якій надійність — синонім довіри.

Надійність

Жінки хочуть відчувати себе під захистом чоловіка. Їм потрібно знати, що все буде добре. Це не означає, що чоловік повинен бути височенним культуристом або мати мільйонний рахунок у банку. Досить вміти заспокоїти жінку, піклуватися про її потреби і іноді говорити їй те, що вона хоче почути — що все обов’язково буде добре.

Любов. Любіть жінку більше всього на світі. Демонструйте свою любов. Доводьте свою любов кожен день, кожну годину, кожну хвилину і кожну секунду кожної хвилини кожної години кожного дня. Стати самої любов’ю і при вирішенні будь-якої проблеми запитуйте себе: «А як би вчинила любов?». Тоді страху не буде місця у вашому житті.

Подяка

Жінки дійсно чекають проявів подяки та компліментів. Просто не показують цього. Тому, чоловіки, частіше кажіть жінкам компліменти, давайте їм можливість відчути себе прекрасними і бажаними — але не варто культивувати в жінках почуття незамінності. Не дуже захоплюйтеся і не бігайте за жінкою, відлякуючи її заявами, що «без неї вам життя немає». Це виглядає просто жалюгідно і відштовхуюче.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.