Чистка організму — підхід до чистоти «зсередини»

загрузка...

Чистка організму сьогодні стає все більш затребуваною процедурою. Повсюдне погіршення екологічної ситуації, неправильне харчування і сидячий спосіб життя призводять до того, що дуже багато людей регулярно скаржаться на головні болі, слабкість і загальне нездужання.

В людський організм постійно потрапляє величезна кількість токсинів — вони містяться в їжі, яку ми їмо, у воді, яку ми п’ємо, в повітрі, яким дихаємо, а також в косметиці, тканинах, оздоблювальних матеріалах, і так далі. І хоча у наших організмів є потужна і практично досконала система, яка дозволяє позбуватися від токсинів природним чином, іноді їй потрібна допомога. Можливо, людський організм поки що недостатньо добре пристосований до висновку такої кількості токсинів, які так чи інакше проникають в нього кожен день.

Чистка організму дозволить вам відчути приплив сил, впоратися з наслідками стресу або переїдання. Вона дуже корисна для людей, що кинули палити, вживати алкоголь чи наркотики — чистка допоможе позбутися від слідів отруйних речовин, які можуть зберігатися в жирових тканинах на протяг багатьох років після того, як людина відмовилася від шкідливої звички.

Кому потрібна чистка організму?

Очищати організм потрібно не тільки тим, у кого є які-небудь захворювання, але і людям, які відчувають себе абсолютно здоровими. Ознаками необхідності очищення організму можуть бути порушення сну, млявість, безпричинна втома, апатія, поганий стан шкіри, і так далі.

Регулярне чищення організму для нормальної роботи травної системи

За роки, протягом яких людина неправильно харчується, постійно відчуває стреси, вживає в їжу занадто мало клітковини, в організмі накопичується багато токсинів. Це особливо негативно позначається на роботі кишечника, печінки і нирок. Нормальна робота травної системи критично важлива для доброго здоров’я. Якщо позиви до дефекації у вас регулярно спостерігаються рідше, ніж один раз на день, це вказує на порушення в роботі травної системи і необхідність провести чистку організму. Якщо не вжити заходів вчасно, погане травлення може викликати збої в роботі імунної системи, а також порушення функції печінки і нирок. Для профілактики цих порушень рекомендується проводити чистку організму один або два рази на рік.

До і після вагітності

Чистка організму за кілька місяців до настання вагітності допоможе краще перенести вагітність. Крім того, це дозволить захистити дитину від впливу потенційно небезпечних для нього токсинів.

Після пологів також рекомендується провести чистку організму. Під час вагітності робота багатьох систем, в тому числі і травної, сповільнюється, щоб забезпечити дитину всіма необхідними поживними речовинами. За рахунок цього в токсини накопичуються в організмі швидше, ніж зазвичай. Чистку рекомендується проводити не раніше, ніж через два місяці після пологів; якщо ви годуєте грудьми, то тільки через півроку.

Після лікування алкогольної або наркотичної залежності

Застосування алкоголю і наркотиків, практично незалежно від доз, робить значний вплив на організм. Два органу страждають при цьому більше інших — це печінка і нирки. Чим довше людина приймає ці речовини, тим більше токсинів накопичується в печінці та нирках. При тривалому прийомі можливе серйозне порушення функції цих органів. Після лікування залежності необхідно провести чищення організму, щоб вивести сліди токсинів. Це важливо для всіх, але особливо для жінок, які в майбутньому планують мати дітей.

Натуральні способи очищення організму

Перший раз провести чистку організму можна за допомогою клізми або спеціальних харчових добавок, але надалі корисніше і безпечніше використовувати для цього натуральні способи. Наприклад, дуже ефективно очищати організм, включаючи в раціон якомога більше таких продуктів, як коричневий рис, капуста, морква, папайя, персики, цвітна капуста і селера. Речовини, що містяться в цих продуктах, сприяють швидкому виведенню токсинів з організму.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Народні поради. Додайте в закладки постійне посилання.