Чиста шкіра: за красу треба боротися

загрузка...

Чиста шкіра — це завжди привабливо. Навіть якщо у жінки не надто правильні риси обличчя, але чиста красива шкіра, вона цілком може вважатися красунею. І навпаки, обличчя з правильними пропорційними рисами не може вважатися гарним, якщо не в порядку шкіра.

Чому виникають проблеми зі шкірою

Такі проблеми зі шкірою, як чорні крапки (комедони), прищі (акне), тьмяний колір обличчя з жирним блиском або, навпаки, суха шкіра, що лупиться, створюють в молодому віці безліч проблем, в тому числі психологічного характеру.

Відбувається це при порушенні гормонального фону, коли в крові підлітка з’являється занадто багато чоловічих статевих гормонів. Це зустрічається як у юнаків, так і у дівчат. Чоловічі статеві гормони змінюють хімічний склад і в’язкість шкірного сала, що і призводить до змін на шкірі, такий стан фізіологічно може затягнутися до тридцяти років. Природно, що це викликає у молодої людини стан хронічного стресу, що ще більше ускладнює перебіг всіх шкірних захворювань, так як під впливом центральної нервової системи в шкірі вивільняються нейромедіатори (речовини, що передають нервові імпульси), які активізують дію сальних залоз.

Крім того, на стан шкіри впливають такі фактори зовнішнього середовища, як пил, бруд, сонячні промені, вітер. Тому за проблемною шкірою потрібен спеціальний догляд.

Як правильно доглядати за проблемною шкірою

Почати краще з консультації дерматолога-косметолога, який дасть індивідуальні рекомендації по догляду саме за вашою шкірою, адже у кожної людини є якісь свої проблеми.

Якщо шкіра обличчя жирна (а в молодому віці це трапляється часто), умиватися потрібно двічі на день, краще зі спеціальною пінкою для жирної шкіри, вона очищає, але не пересушує шкіру. На ніч на шкіру наносять нічний крем для жирної шкіри, вдень, під косметику, — денної (теж для жирної шкіри).

Існують і спеціальні лікувальні зовнішні засоби для відновлення шкіри. Наприклад, ськинорен (истончает шкіру, що дозволяє краще її очищати), базірон (розчиняє відмерлі клітини шкіри, допомагає очищати пори.

Лікувально-профілактичні засоби для проблемної молодої шкіри

Як завжди, попереду в області косметології Франція. Лікувально-профілактична лінія «Нормадерм» фірми Віші включає в себе креми, лосьйони та інші косметичні засоби для відновлення стану шкіри.

Крім того, фірмами Лореаль і Нестле спільно була створена біологічно активна добавка до їжі «Інні Чиста шкіра Д-токс». Так як обидві фірми мають хорошу репутацію на ринку як постачальники якісної продукції (Лореаль — косметичної, Нестле — продуктів харчування), то до цього Баду варто придивитися. Розроблено БАД «Інні Чиста шкіра Д-токс» в лабораторії Inneov (Франція).

За версією виробників цей концентрований БАД повинен відрегулювати обмін речовин, оздоровити шкіру зсередини, позбавивши її від чорних крапок, прищів і тьмяного кольору обличчя, так як містить ідеальне поєднання добре засвоюваних організмом компонентів, що діють в комплексі:

 • аскорбінова кислота — прекрасний антиоксидант, зміцнює стінки кровоносних судин шкіри;
 • поліфеноли кісточок білого винограду — антиоксиданти, покращують кровообіг в дрібних кровоносних судинах шкіри; разом з аскорбіновою кислотою поліфеноли сприяють оновленню шкіри.
 • екстракт томата (лікопін) — антиоксидант, захищає шкіру від ушкоджуючих її вільних радикалів, що утворюються в результаті окисно-відновних реакцій; так як цей процес посилюється під час стресу під дією адреналіну, лікопін ліквідує наслідки стресів;
 • вітамін В6 (піридоксин) — найважливіший біоенергетик, підтримує функцію нервової та імунної системи, покращує обмінні процеси в шкірі;
 • магній — регулює клітинний обмін, сприяє поліпшенню імунітету; добре поєднується і діє в одному напрямку з вітаміном В6.
 • Як приймати БАД «Іннова Чиста шкіра Д-токс»

  БАД «Іннова Чиста шкіра Д-токс» рекомендується приймати по дві капсули один раз на день під час їжі протягом двох — трьох місяців. Дозу перевищувати не рекомендується. Вважається, що прийом цього БАДа два рази в рік курсами значно поліпшить стан шкіри. Можна його приймати і позапланово, при високих фізичних і психічних навантаженнях, при порушеннях менструального циклу, надають негативний вплив на шкіру.

  Але потрібно пам’ятати про те, що це, все ж, біологічно активна добавка до їжі, а не ліки, тому діє вона повільно і чекати ефекту відразу ж не варто. Крім того, виробники рекомендують поєднувати прийом «Іннова Чиста шкіра Д-токс» з нанесенням на шкіру косметичних засобів лінії «Нормодерм» (Віші).

  Для того щоб добитися ефекту чистої шкіри, потрібно тривало і наполегливо займатися собою.

  Галина Романенко

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.