Чим здивувати коханого хлопця?

Ви зустрічаєтеся вже досить тривалий період часу, наступив момент, коли потрібно урізноманітнити ваші стосунки, вдихнути в них нове життя, здивувати коханого хлопця. Відносини ніколи не будуть щасливими, якщо не докладати до цього зусиль з обох сторін. Запитаєте, чому ви? Просто почніть, покажіть йому, як треба. Він обов’язково оцінить і захоче зробити щось натомість.

Чим здивувати коханого хлопця

перше, дивувати коханого треба чимось приємним саме для нього, а не для тебе. Якщо ти мрієш про цілу кімнаті повітряних куль, про романтичний вечері, це не означає, що саме про такий же сюрприз мріє твій хлопець. Засвой це головне правило і подумай про його бажання.

Якщо ви близькі і відносини зайшли вже досить далеко, то здивувати коханого хлопця можна різноманітністю в сексі. Чоловіки практично ніколи не відмовляються від подібного задоволення. Не говори йому заздалегідь, що ввечері його чекає сюрприз, щоб він за цілий день не придумав більшого, ніж ти можеш дати. Днем сходи в магазин нижньої білизни. Вибери щось сексуальне, навіть розпусне, від чого у тебе самої прямо в магазині підуть мурашки по шкірі. Не соромся приміряти річ, інакше може дому виявитися, що вона не йде твоїй фігурі. Не готуй занадто важкий вечерю, коли справу буде наближатися до ліжка, станцюй йому стриптиз, здивуй коханого хлопця, якщо ти до цього не робила подібного. Обережніше з масажем, якщо вже робити, то тільки еротичний, інакше він може заснути від просто приємних доторків. Головне, включи фантазію і не бійся експериментувати. Не чекай, що все піде за сценарієм, будь собою і імпровізуй, пам’ятай, ти не одна.

Крім того, існує безліч інших легких способів здивувати коханого хлопця:

 • У вихідний день прокинься раніше за нього, принеси каву в ліжко з смачним-смачним сніданком, якщо у вас це не прийнято було раніше.
 • Відправ днем смс коханому з теплими словами любові і припискою про те, що ти ввечері йому доведеш це.
 • Відпустіть хлопця на мальчишник, якщо ви завжди були проти цього.
 • Якщо вирішили зробити романтичну вечерю коханому, то приготуйте чарівну коробочку і шампанське (можна будь-який інший романтичний алкогольний напій). У чарівну коробку заздалегідь накидайте багато папірців з нешкідливими і вкрай пікантними питаннями. В процесі вечора поступово витягуйте їх по черзі і відповідайте на питання. Вам точно буде, про що поговорити.
 • І пам’ятайте, щоб здивувати коханого, дійте незвично і контрастно. Якщо ви завжди носили штани і джинси, одягніть спідницю, покажіть, що ви можете бути sexy. Головне, ваша оригінальність і любов.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.