Чим відкрити rtf?

Rich Text Format (. rtf) — цей формат був призначений компанією Майкрософт (Microsoft) для обміну текстовими документами. Його відмітною особливістю від. TXT є те, що він може містити таблиці, кольору, картинки і різні шрифти.

Ну раз rtf — формат, ніж відкрити його, не викличе утруднень. Принаймні у нас, тих хто читає текст, безпосередньо присвячений тому, чим відкрити rtf.

Список основних програм, призначених для відкриття rtf файлів:

Ось перелік ПЗ, доступного практично кожному:

 • MS Word
 • Notepad
 • Wordpad
 • OpenOfficeWriter
 • Чому «майже», а не кожному? Справа в Microsoft Office Word, він входить, як ви вже зрозуміли, в пакет офісних програм MS Office, розповсюджуваний за гроші. Ліцензія обійдеться недешево, а з піратами у нас розмова коротка — пора дорослішати чи що. На вільне ПЗ переходити в крайньому випадку, а не кряки шукати, це порушує всі права видавця / розробника програми. Пішли від теми.

  Отже, чим відкрити rtf файл ми вже зрозуміли, залишилося дізнатися одне — як? Якщо у вас з якихось причин файл rtf не пізнаний, клікніть на ньому правою кнопкою миші. Знайдіть рядок «відкрити за допомогою …» та зі списку програм виберіть одну із запропонованих вище. Готово!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.