Чим відкрити mdx?

Файли формату mdx — це наступне покоління файлів mdf. І той і інший призначені для роботи з образами дисків. По суті, це і є самі образи. У чому відмінність mdx від mdf? А відмінність у тому, що тепер образ диска містить тільки один файл, в якому зберігається вся інформація про образ. Файл mdf потребував ще й у файлі mds, де перебувала частина потрібної інформації. Тому ми бачимо, що mdx — це більш зручна і економічна модель для образів дисків.

Чим відкрити mdx?

 • Alcohol 52% — одна з найбільш популярних програм серед додатків для емуляції CD / DVD приводів. Завантажити Alcohol 52% можна за цим посиланням: Alcohol 52%. Exe (12.8 Мб). Програма дозволить створювати найбільш точні копії дисків і без проблем завантажувати їх на віртуальних носіях. У вас є можливість встановити до 31 приводу. Ці приводи здатні працювати з дисками на швидкості до 200х. Alcohol 120% підтримує більшість форматів образів диска, в тому числі і mdx. Якщо вам потрібно постійно працювати з дисками, тобто ставити і виймати їх, то Alcohol 120% — найкраще рішення. Вам не потрібно буде насилувати свій дисковод постійним відкриттям, тому що всі образи потрібних дисків будуть зберігатися в основній пам’яті комп’ютера.
 • І більш проста версія програми для читання віртуальних дисків. Програми серії Daemon Tools. Основні переваги програми полягають в її зручності, швидкості та доступності. Завантажити останню версію програми можна абсолютно безкоштовно за цим посиланням: DAEMON Tools Lite.exe (11.2 Мб). Програма встановлюється в системі у вигляді віртуального приводу і розрахована на 4 диска, що в порівнянні з емулятором від розробників Alcohol звичайно ж не багато. З іншого боку, Daemon Tools не вимагає великої кількості ресурсів пам’яті комп’ютера. Програма також працює з великою кількістю форматів, в тому числі і з образами mdx формату.
 • Перераховані вище програми створені для зручності користувачів персональних комп’ютерів. Ситуація в світі комп’ютерного та мульти-медіа бізнесу складається таким чином, що ці програми використовуються для нелегального копіювання інформації з ліцензійних носіїв. Ні в якому разі не піддавайтеся на провокації піратів. Пам’ятайте. Інтілекктуальная власність коштує величезних грошей, тому за її несанкціоноване поширення можна поплатитися величезним штрафом або навіть потрапити до в’язниці на досить довгий термін. Використовуйте програми тільки для особистих цілей і не намагайтеся витягти з них прибуток. Це незаконно.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.