Чим відкрити формат djvu?

Чому DjVu, а не PDF, наприклад?

У нашому сьогоднішньому світі, де віртуальний простір відіграє все більшу роль, вся інформація плавно перетікає в інтернет. Це зачіпає абсолютно всі, в тому числі і книги. Тому, останнім часом величезну популярність набирають книги, в електронному варіанті.

У чому переваги DjVu?

 • Маленький розмір комп’ютерних програм, для роботи з форматом DjVu.
 • Переглядати документ більш зручно — для читання різних книг існують окремі вкладки, а гнучка система закладок дозволяє відкрити сторінку, на якій ви зупинилися в останній раз.
 • Велика кількість публікацій в інтернеті — у форматі DjVu.
 • Програми, що відкривають файли DjVu:

  Існує досить велика кількість програм, які були створені для роботи з файлами формату DjVu.

 • STDU Viewer 1.5.167 — російськомовна програма відкриває формат DjVu. Гарна програма з декількома вкладками для різних книг. Зручна система закладок. Проста навігація дозволяє швидко переглядати вміст документа, і переміщатися до потрібного фрагменту. Є функція відображення кількох сторінок в одному просторі. Якщо потрібно, можна повернути сторінку на 90 градусів. Можливість створення гіперпосилань в тих форматах, які підтримуються — істотно полегшують роботу з документами. Завантажити програму можна за цим посиланням: STDU Viewer 1.5.16.exe (2.2 Мб)
 • DjVu Editor Pro 4.1 — одна з найкращих програм, визнана користувачами інтернету. По-перше, підтримує цілий ряд різних форматів: DjVu, IW44, BMP, JPEG, GIF, TIFF, PMP, PICT. По-друге, файли можна не тільки переглядати, але й редагувати. По-третє, DjVu Editor Pro сумісний майже з усіма операційними системами і може бути вбудований в будь-який браузер. Інтуїтивний і функціональний інтерфейс дасть можливість починаючому користувачеві з легкістю переглядати та редагувати документи формату DjVu. Завантажити цей чудовий продукт можна за наступним посиланням: DjVu Editor Pro 4.1.zip (2.6 Мб)
 • DjVu Reader — потужний інструмент, який покаже як відкриваються файли формату DjVu. За допомогою цієї програми можна переглядати документи як в односторінковому режимі, так і в двохсторінковій. Є можливість налаштувати яскравість і контрастність зображення документів. DjVu Reader підтримує індекси сторінок і змісту. Можна скопіювати текст і зображення. Можна використовувати клавіатуру для навігації, не чіпаючи миша. Завантажити DjVu Reader, програму відкриває файли формату DjVu, можна за наступним посиланням: DjVu Reader.zip (3.4 Мб)
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.