Чим відкрити файл mdf?

Файл формату mdf — це образ диска або віртуальний диск. На вашому комп’ютері існують фізичні диски — це жорсткий диск і пристрій для читання дисків — дисковод. Також ви можете встановити програми для використання віртуальних дисків. Така програма какби обманює систему і повідомляє комп’ютера що диск вставлений в дисковод, тільки цей дисковод віртуальний. Найвідоміші програми для роботи з віртуальними дисками — це Alcohol 52% і Daemon Tools.

Отже, файл формату mdf — це образ віртуального диска. Зазвичай файли mdf працюють в купе з файлами mds. Один без іншого може або не працювати зовсім, або працювати неправильно.

Чим відкрити файл з розширенням mdf?

 • Одна з лідерів серед програм емуляції CD / DVD приводів — це програма Alcohol 52%. Завантажити додаток безкоштовно можна за наступним посиланням: Alcohol 52%. Exe (12.8 Мб). Програма дозволить створювати найбільш точні копії дисків і без проблем завантажувати їх на віртуальних носіях. У вас є можливість встановити до 31 приводу. Ці приводи здатні працювати з дисками на швидкості до 200х. Alcohol 52% підтримує більшість форматів образів диска, в тому числі і mdf. Якщо вам потрібно постійно працювати з дисками, тобто ставити і виймати їх, то Alcohol 52% — краще рішення. Вам не потрібно буде насилувати свій дисковод постійним відкриттям, тому що всі образи потрібних дисків будуть зберігатися в основній пам’яті комп’ютера.
 • І більш проста версія програми для читання віртуальних дисків. Програми серії Daemon Tools. Основні переваги програми полягають в її зручності, швидкості та доступності. Завантажити останню версію програми можна абсолютно безкоштовно за цим посиланням: DAEMON Tools Lite.exe (11.2 Мб). Програма встановлюється в системі у вигляді віртуального приводу і розрахована на 4 диска, що в порівнянні з емулятором від розробників Alcohol звичайно ж не багато. З іншого боку, Daemon Tools не вимагає великої кількості ресурсів пам’яті комп’ютера. Програма також працює з великою кількістю форматів, в тому числі і з файлами mdf.
 • Є ще одна хитрість, яка дозволить без скачування вище згаданих додатків, відкрити файл формату mdf. У властивостях файла потрібно поміняти розширення файлу. Для цього в назві файлу після точки стираємо букви mdf і друкуємо букви iso. Після проведених операцій у нас з’являється можливість відкрити файл за допомогою програми WinRAR. Це звичайний архіватор. Такий спосіб працює не завжди, але спробувати вам ніхто не забороняє.
 • Пам’ятайте. Ці програми створені не для копіювання та розповсюдження авторського контенту, який міститься на дисках. Ці програми створені для полегшення і збільшення швидкості вашої роботи за персональним комп’ютером.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.