Чим відкрити doc?

Дійсно, сучасники вже рідко цікавляться, ніж відкрити doc. Розумні операційні системи в сукупності з грамотним програмним забезпеченням давно вже стали думати замість середньостатистичного користувача персонального комп’ютера (кажучи «середньостатистичний» маю на увазі … 95%, на жаль). А в таких речах, як співвідношення програм і файлів розбиратися і взагалі не варто. На перший погляд, чим відкрилося, тим і відкрилося — аби працювало.

А що, якщо не відкрилося взагалі? Раптом у вас не інстальований необхідний пакет програм? Тут то і починається паніка, питання, нерозуміння — формат doc, ніж відкрити файл doc і так далі до нескінченності. Давайте взагалі дізнаємося, що таке DOC?

Формат і його призначення

Розширення doc, а вірніше, права на нього повністю належать компанії Microsoft. Файли з цим розширенням є текстові документи, але не просто передають символи, а й різноманітне форматування тексту, що включаються спецсимволи та / або конструкції (таблиці, наприклад). Поширений, зручний, але, як вся продукція MS, необтесаний. Але не про це.

Чим відкрити файл doc на своєму комп’ютері

Дійсно, через що відкрити doc? Блокнот? Універсальний всепоглинаючий інструмент маніакальних псевдо редакторів. Не варіант, адже навіть якщо всі зірки зійдуться і співпаде кодування, то що робити з втраченим форматуванням?

Для (нещасних) користувачів Віндоус відповідно і існує чудовий пакет MS Office, в складі якого — текстовий редактор Word. Він то і відкриє ваш doc-файл.

Є безкоштовна альтернатива, і ім’я їй — легіон Open Office. Абсолютно безкоштовно поширюється, легко доступна до скачування з офф сайту.

Ну а на крайній випадок, якщо не виходить, є спосіб відкрити формат doc за допомогою WordPad. Так, в Віндоус прихований трохи «прокачаний» блокнот, чи не демо-версія того ж Word-а.

Думаю, тепер нам всім ясно, як і, головне, чим відкрити doc.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.