Чим відкрити dmg?

Всі файли, що мають розширення DMG — це образи диска, створені в операційній системі Макінтош (Mac OS). У самій Маке відкрити файли легко: подвійний клік по образу і він запущений. А як вчинити з dmg, ніж відкрити його користувачам інших платформ?

В принципі, формат dmg не передбачений для використання на Windows або Linux. Тому, формат dmg — чим відкрити, звичайно не шукають. А якщо і шукають, то знаходять такі способи / альтернативи використання Mac.

У першу чергу, задіємо логіку. Чим відкрити файл dmg, знаючи, що це — образ диска? Природно, програмою, що оперує образами. Кращою в цій справі на Віндоус по праву вважається UltraIso (www.ultraiso.info). Пробуйте монтувати образ, як звичайний віндовскій ISO, швидше за все, це допоможе. Хоч і не кожен раз 🙂

Знову ж таки, працювати з образом, знаючи що це — образ — надто вже казуально. Ускладнимо собі задачу, піднімемося на рівень вище — образ диска, що це? Це за великим рахунком, архів.

7-zip допоможе нам! 7 Zip Прекрасний безкоштовний архіватор, вже з його допомогою ми легко розколупав dmg образ! Швидше за все, знову ж таки, гарантій ніхто не дає …

Тепер ми знаємо, чим відкрити dmg. Розкажіть своїм друзям!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.