Чим відкрити cdr?

Розширення файлу cdr говорить про те, що цей файл був створений в програмі CorelDRAW, розробники якої, створили даний формат спеціально для використання у своїх продуктах. А ми дізнаємося, ніж відкрити cdr. Отже:

Відкриваємо. Cdr

Потрібно сказати, що даний формат не підтримується багатьма стандартними графічними редакторами. Таким чином, даний файл можна відкрити за допомогою CorelDRAW. Також є можливість конвертувати файл в будь загальнодоступний формат в програмі Uniconverter. Ще одна програма, яка без проблем працює з файлами розширенням. Cdr — це Corel Paint Shop Pro. Також. Cdr можна відкрити у вільному редакторі SK1 і в Adobe Illustrator. Файл cdr. Чим відкрити? За допомогою вище перерахованого.

Розробники редактора CorelDRAW радять зберігати файли CDR в 9 версії. Володіючи кращій сумісністю, це версія найбільш адекватна сучасним запитам. Формат. Cdr. Чим відкрити подібне розширення? Все в тому ж CorelDRAW. Даний формат дуже зручний для професіоналів, що працюють в CorelDRAW та інших графічних редакторів. Великі можливості Corel дозволяють користувачам створювати якісний продукт.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.