Чим шкідливий зелений чай?

Зелений чай — це чай, який отримують особливим способом обробки. Його ферментацію зупиняють одразу після збору і впливають на нього гарячою парою. Сорти зеленого чаю різноманітні. Залежать вони від сортів чайних кущів, з яких його листя збирають.

Родом зелений чай з Китаю. У наш час дуже поширений на заході, де раньшебил традиційний чорний чай.

Буквально не давно жителі Росії дізналися про корисні властивості зеленого чаю, який на стільки багатий вітамінами, що рятує буквально від усіх недуг. Що він сприяє схудненню, полегшує похмільний синдром, омолоджує шкіру, захищає від шкідливого впливу комп’ютера, знижує тиск крові, збільшує працездатність, сприяє процесам травлення і виводить з організму шкідливі речовини. І ще багато-багато всього, за що його так люблять і цінують у всьому світі.

Зелений чай стали продавати в Росії всюди, а ми його, звичайно, купувати і вживати в непомірних кількостях. Природно, ніхто не задумався: а може бути шкідливий зелений чай.

Від вживання зеленого чаю є і побічні ефекти. Це загальмованість мислення, затуманення думок, серцева аритмія. Але чому ж пити зелений чай шкідливо? Адже він відмінний аналог кави або чорному чаю.

В основному не радять пити зелений чай вагітним жінкам (із за великого вмісту кофеїну, що може шкідливо впливати на розвиток плода) і літнім людям (через загальну ослаблення організму). Його непомірне споживання супроводжується тремором (тремтінням) пальців рук, безсонням, ослабленням організму.

Так само не рекомендують зелений чай питво, якщо у вас температура, схильність до гіпертонії або виразка шлунка.

Шкідливі властивості зеленого чаю можуть набагато збільшитися, якщо його довго наполягати. Але скільки конкретно треба правильно заварювати зелений чай не встановлено. Можна тільки з упевненістю заяавіть, що заварювати зелений ча краще кожен раз перед тим, як пити його. Чи не підливайте окріп в стару заварку. Тому що вітаміни вже все одно втрачені, а шкідливі мікроорганізми, що розмножуються в старій заварці, нам не потрібні. Але зате цим вчорашнім розчином можна протирати шкіру обличчя і рук і навіть закопувати очі. Шкіра омолодиться, а білки очей позбудуться червоності.

Треба додати, що не рекомендується пити зелений чай до їжі і відразу після неї, почекайте хвилин 30-40, щоб не сповільнювати травні процеси організму. Не пийте дуже гарячий зелений чай, це негативно позначається на стані шлунка та стравоходу.

Американські вчені, проводячи свої дослідження, прийшли до висновку, що постійне вживання такого чаю завдає шкоди ниркам і печінці. Це відбувається через те, що при надмірному вживанні зеленого чаяя в організмі накопичується речовина поліфенол (це корисна бактерія, але її великий вміст разружает організм), ктор шкідливо впливає на ці внутрішні органи людини.

Існує думка, що зелений чай шкідливий для чоловіків. Науково цей факт не встановлений, прямої шкоди чоловічому здоров’ю і чоловічій силі зелений чай не завдає. Для чоловіків він має стільки ж корисних і шкідливих властивостей, скільки і для жінок. Так що, дорогі чоловіки, вживайте помірно.

Зроблю висновок, що якщо помірно вживати зелений чай, до того ж, якщо він не гарячий і не справжній, то це скоріше корисно, ніж шкідливо. Якщо, звичайно, ви не страждаєте вищепереліченими хворобами. Вважаю, що ми розібралися, шкідливий чи корисний зелений чай. Пийте його з лимоном або медом і будьте здорові.

Якщо в чомусь сумніваєтеся, краще зверніться до лікаря. Якщо відчуваєте нездужання або погіршення стану після вживання зеленого чаю, просто перестаньте його пити.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.