Чим шкідливий алкоголь?

v Відео — «Чим шкідливий алкоголь»

Для одних людей алкоголь є атрибутом святкового столу на новий рік, на день народження. Для інших — важкою залежністю або причиною страшного захворювання. Подумаємо, ніж шкідливий алкоголь і який алкоголь менш шкідливий.

Шкідливий вплив алкоголю

Потенція. Багато чоловіків знають, що при прийомі алкоголю інтенсивність статевого потягу посилюється, а статевий акт подовжується за рахунок затримки еякуляції. Але вони не замислюються про те, що такий вплив буде недовгим, з часом алкоголь призведе до згасання і порушення потенції (відсутності ерекції і зменшення статевого потягу).

Шкідливий вплив алкоголю на організм буде проявлятися і на нервовій системі. Порушення її роботи буде і при одноразовому, і при систематичному вживанні алкоголю. Довгострокове вживання алкогольних напоїв веде за собою залежність і необоротне ушкодження нервової системи. Нервові стовбури будуть запалюватися, а потім частково відмирати.

Печінка. Тут немає менше шкідливого алкоголю. Порушення функції печінки залежать не від виду напою. Щоденне вживання навіть слабкого алкогольного напою буде більш небезпечно, ніж періодичний прийом, так як в останньому випадку печінка матиме можливість регенерувати.

Зір. Не дивуйтеся, алкоголь несе шкідливий вплив майже на всі системи та органи організму. У сітківці і очному нерві відбуваються незворотні зміни при вживанні алкоголю, і зір погіршується.

Чому алкоголь шкідливий для шлунково-кишкового тракту? Справа в тому, що стінки харчового тракту будуть дратуватися завжди, коли людина випиває якусь дозу алкоголю. Це викликає більш часта поява нудоти, печії, болю в шлунку. Не довго доведеться чекати гнійників і наривів на слизовій оболонці, які з часом можуть перетворитися на виразки і пухлини.

Будучи вагітною, алкоголь протипоказаний в будь-якому вигляді, адже він без праці потрапляє в організм плода і навколоплідні води, проходячи через плаценту. За цим часто слідують відхилення у розвитку дитини.

Який алкоголь шкідливіший

Цілком зрозуміле бажання більшості людей відзначити свята небудь алкогольним напоєм в компанії друзів і родичів. Турбуючись за своє здоров’я, вони цікавляться, який алкоголь менш шкідливий.

Найбільш шкідливими алкогольними напоями є енергетики і коктейлі в баночках «ягуар», «страйк» та інші. Барвників і підсилювачів смаку в них не перелічити. А поєднання енергетика з розслаблюючу дію алкоголю порушує роботу організму в ще більшому ступені. Краще випити 50 гр горілки з соком, ніж цю отруту.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.