Чим розважити гостей за столом?

Збираючи гостей ми намагаємося приготувати прекрасні пригощання, прикрасити стіл, не думаючи, чим розважити гостей за столом, але це частина, яка реалізує побажання «хліба» а ось «видовища» йдуть з нашої уваги.

Чим розважити гостей за столом

  • Одним з традиційних застільних розваг є ворожіння. У пиріжки або пельмені розкладіть різноманітні дрібні предмети або спеції, предмет, який попався людині, пророкує його долю: обручку до весілля, монетка до грошей, кісточка до урожаю. Спеції — перець означає гострі відчуття, сіль неприємності, цукор приємні події. Ви можете і самі створити список спецій і речей і придумати тлумачення до них, але нехай у них буде більше хорошого. І заздалегідь попередьте гостей, що є частування потрібно акуратно.
  • Наступну гру ви могли бачити в різних фільмах, вона називається «Хто я?». На непрозорих листках паперу (підійдуть липкі папірці для записів) кожен учасник пише персонажа, це може бути знаменитість, герой казок, історичний діяч — практично хто завгодно, але важливо, щоб все за столом знали хто це. Не показуючи один одному, учасники обмінюються листками, при цьому важливо, щоб одержувач не бачив, що написано на його листку. З цією метою, можна ліпити папірці на лоб. Далі кожен учасник по черзі починає відгадувати хто він, ставлячи питання на які можна відповісти так чи ні, наприклад «я людина?», «Я вигаданий?», На які відповідають всі інші. Переможця вибирати можна, але не обов’язково, їм стане той, хто за меншу кількість питань відгадає хто він.
  • Ще одна гра допоможе вам з друзями краще пізнати один одного. Вона називається «Я ніколи не …» в звичайному варіанті вона проводиться з фішками (замість них можуть бути монетки або цукерки). Кожен учасник отримує кількість фішок, рівне кількості учасників. Далі по черзі кожна людина чесно називає щось що він ніколи не робив (не носив плаття, не курив, не тримав домашня тварина), якщо інші учасники робили це, то вони віддають йому по одній фішці. Перемагає той, хто збере більше фішок. У другому варіанті гра проводиться з алкоголем замість фішок: після того, як хтось загадав то чого він не робив, ті хто робили це роблять ковток зі свого келиха (краще не брати міцний алкоголь інакше люди з великим життєвим досвідом моментально нап’ються). Ця гра вирішує питання, чим розважити гостей за столом на гучній вечірці. Ну а перемагає тут або дружба і щирість, або самий тверезий.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.