Чим розважити гостей на ювілеї?

Ювілей, як правило, свято великий! На нього запрошується багато гостей. Хтось давно не бачився один з одним, а хтось взагалі не знайомий, тому розважати гостей конкурсами і смішними іграми просто необхідно, щоб розрядити атмосферу і додати вечора веселощі.

Чим розважити гостей на ювілеї

 • Що найголовніше на ювілеї? Звичайно, це привітання! В цей день нехай привітання будуть особливими — за алфавітом. Ведучий повинен оголосити: гості у нас зібралися розумні, творчі, а чи знають вони алфавіт? Пропоную перевірити ювіляру. Перший гість повинен вітати іменинника, починаючи свою промову з букви «а», другий — з букви «б» і так далі. Найцікавіше, спостерігати, як гості доходять до букв «г», «ж» або «и».
 • Викличте на конкурс кілька пар. На пояс жінці прив’яжіть величезний гаманець, а чоловікові — грошову купюру. Задача учасників без допомоги рук покласти купюру в гаманець.
 • Ведучий вибудовує гостей у дві лінії (чоловік-жінка-чоловік-жінка). Це дві команди. Тепер першому учаснику кожної команди в ліву пахвову западину кладеться порожня пластикова пляшка (немов градусник). Чия команди найшвидше передасть «градусник», не торкаючись до нього руками, виграла! В кінці гри ведучий надає слово виграла команді, щоб та привітала ювіляра.
 • Чим розважити гостей на ювілеї за столом

 • Гра під назвою «люблю — не люблю» змусить всіх посміятися і розслабитися. Гості на ювілеї сидять за столом. кожен має по черзі назвати 2 частини тіла свого сусіда справа: що я люблю у свого сусіда праворуч, і що я не люблю в нього. Наприклад, я люблю у свого сусіда праворуч ніс, а не люблю вухо. Як тільки всі гості назвуть обожнені і ненависні частини тіла сусідів, ведучий просить їх поцілувати те, що вони люблять, і вкусити те, що не люблять. Пара хвилин завзятого сміху забезпечена!
 • Гості сидять за столом. Дайте одному з них довгий листок паперу і попросіть намалювати голову ювіляра. Потім листок загинається. Наступний гість по колу малює груди і руки ювіляра, наступний — живіт, потім — стегна, і нарешті, ноги. Такий портрет ювіляра дарується імениннику.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.